Close search

Žena, která dobyla svět literatury i sociálních sítí. Lauren Conrad sází na mládí

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Žen, které mají talent na jednu věc, je hodně. Avšak Lauren Conrad se daří ve všem, na co sáhne. Miluje módu, kosmetiku, psaní a všechny tyto její životní vášně propojuje na svých sociálních sítích. Před pár lety založila neziskovou organizaci, která pomáhá ostatním ženám.

Vypadá to, že tato mladá žena se stala inspirací pro velké množství lidí, hlavně dívek a dospívajících žen. Má široké zaměření svého působení. Na Instagramu ji sleduje více než šest milionů lidí.

Narodila se v Kalifornii 1. února 1986. Jedná se o televizní osobnost, spisovatelku, módní návrhářku a filantropku, která má vkus, talent a srdce na správném místě.

Lauren spisovatelkou

Podle New York Times se stala nejprodávanější autorkou její první série pro mladé a dospělé. Kromě románů napsala knihy o módě a kosmetice. Ve své vášni v psaní stále pokračuje na webové stránce Web LaurenConrad.com. Její jméno je napsané na knihách jako jsou „L.A. Candy“, „Lauren Conrad Beauty“, „Lauren Conrad Style“, „Hořkosladký život“, nebo „Malé sladké lži“.

Web LaurenConrad.com jako životní styl

Lauren sdílí na svých stránkách se širokým publikem své nápady vlastně na všechno možné. Jedná se o životní styl, ve kterém se zaměřuje na módu, krásu, jídlo, výzdobu, ale také se nebojí sdílet své myšlenky ohledně rodinných záležitostí.

„Čtěte, nakupujte, nechte se inspirovat,“ napsala na web kráska.

„Nemůžu uvěřit, že slavíme deset let. Každý den se cítím šťastná, že mohu dělat to, co miluji. Jsem neskutečně vděčná za úžasné týmy, se kterými jsem měla možnost pracovat a za všechny, kteří mě za poslední desetiletí podpořili,“ napsala na svůj Instagram.

Módní návrhářka

V roce 2009 uvedla svou kolekci, ve které zahrnula veškerou módu, šperky, módní doplňky, obuv, kabelky, ložní prádlo, dárky, doplňky a ozdoby za chladného počasí. Myslela na všechno, co může potřebovat mladá žena.

The Little Market

Že se jedná o ženu s velkým srdcem svědčí i to, že myslí i na ostatní. Nezisková organizace The Little Market byla založena v roce 2013 a zaměřuje se na ekonomickou soběstačnost žen po celém světě. Poslání společnosti tkví v přesvědčení, že každý člověk má nárok na bezpečnou práci a dobrou mzdu.

NA ŽIVOT LAUREN CONRAD SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu