Close search

Lásky není nikdy dost! Oslavte Valentýna s tím, koho milujete

Pixabay Zdroj: Pixabay

Bez lásky by to nešlo! No řekněte, dokážete si představit, nemít po svém boku toho, koho milujete? Tak nezapomeňte, že svatý Valentýn je dnem, kdy se láska oslavuje.

A protože o lásku je třeba pečovat, je 14. únor dnem, kdy své city musíte dát najevo. Třeba dobrou večeří, společným přípitkem nebo dárkem, který vašemu protějšku udělá radost.

Slavnostní dobrotyPředkrm je základ vytříbené večeře a na svátek všech zamilovaných nesmí chybět. Ideálním řešením jsou Albert Excellent Tapas, drobné delikatesy z různých světových kuchyní, které se skvěle hodí i ke skleničce vína. Nejenže máte na výběr z desítek druhů chuťovek, ale ještě ušetříte díky stálé akci 2+1 zdarma. Čeká na vás třeba sušené vepřové maso Coppa plněné fíky a smetanovým sýrem, krevety v chilli, uzené ančovičky, zrající sýr gouda, olivy s bazalkou nebo různé dipy, jako lanýžová majonéza nebo guacamole s avokádem, rajčaty a jalapeño papričkou.

Valentýn s šumivým dotekem


Dopřejte si atmosféru stejně vášnivou, jako byste se nacházeli uprostřed italských uliček a připijte si na největší svátek lásky skleničkou Mionetto Prosecco Rosé, která to řekne za vás. Překvapí vás svým jemným dlouhotrvajícím perlením a bohatým ovocným buketem s výraznými tóny růžového grepu, granátového jablka nebo černého rybízu. Vedle ovocných tónů v chuti ucítíte také dotek medu a chlebové krusty. Růžová barva broskvového květu se navíc stane dokonalým základem pro oslavu výjimečných okamžiků plných něhy a radosti. Zakoupíte například na www.osobnivinoteka.cz.

Květina je základ


Oslavovat lásku bez květiny, to snad ani nejde. Co ale letos zkusit být originální a pořídit věčnou květinu? Tahle růže v luxusní skleněné dóze nikdy neuvadne a bude dokonale symbolizovat vaše city. Je obklopena zářivými LED světýlky, takže skvěle poslouží také jako ambientní lampička. Ano, na e-shopu Výprodej povlečení najdete kromě lůžkovin a měkkých dárků i stylové dekorace za pár korun.

Hříšné moučníky


Dopřát si na Valentýna něco hříšně dobrého a sladkého, to se rozumí samo sebou. Co si ale sem tam zahřešit i ve dny, kdy se nic neslaví? Darujte jako překvapení k oslavě lásky kurz od Extrakurzů. Sáhněte třeba po lekcích Hříšné moučníky z odpalovaného těsta podle Heleny Fléglové. Helena je zakladatelkou a majitelkou cukrářské školy HF Pastry Academy, kde vede oblíbené cukrářské kurzy. Účastníky kurzu provede procesem tvorby dezertů z odpalovaného těsta.

Polévka je grunt


Darovat své lásce přesně to, co má ráda, to je přece skvělé, no ne? A máte-li doma vařícího fanatika, je kuchařka to pravé. Ta z edice Apetit se jmenuje Polévka je grunt a na dny, kdy je venku fakt ošklivě, se ideálně hodí. Kuchařka potvrzuje, že polévka je jedním ze základních kamenů slavnostních menu, hustá vás zasytí tak, že už nepotřebujete nic dalšího, silnou polévkou se léčívaly bolesti těla i duše a konečně – co vás postaví na nohy po probdělé noci? Ano, zase polévka!

Nejčtenější články