Close search

Laskavá slova mají pozitivní vliv na vztah. Fantazii se meze nekladou, jaká ale zvolit?

Pixabay Zdroj: Pixabay

Vadí vám ve vztahu láskyplná jména jako miláček, brouček, nebo drahoušek? Pak možná děláte chybu a měli byste svůj postoj ke slovním projevům přízně změnit. Láskyplná oslovení totiž mohou vašemu vztahu skutečně pomoci.

Každý pár si vyjadřuje vzájemnou přízeň různými způsoby. Někdo společně sportuje, někdo si dává dárky a někomu postačí laskavé oslovení. Samozřejmě milá slovíčka nevyřeší veškeré problémy ve vztahu. Dokonce může některé přidat, když se zvolí nevhodné oslovení a jeden z partnerů se urazí.

Mnohé páry si ale v laskavých jménech libují a podle všeho to má i blahodárný vliv na jejich soužití. Skeptici sice mohou považovat tyto něžné projevy citů za zbytečnost. Ale ve výsledku se ukazuje, že zamilované páry si tak mezi sebou vytvářejí mnohem pevnější pouto.

Hravá oslovení nejsou jen milým způsobem, jak vyjádřit city k tomu druhému. Partneři si touto cestou vytvářejí svůj vlastní jazyk a podporují tím vzájemnou komunikaci.

Vytvoření harmonického vztahu vyžaduje čas, stejně jako pochopení potřeb toho druhého. Laskavé oslovení ale může být správným krokem správným směrem.


 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu