Close search

Láska ze StarDance: Koho zasáhl Amorův šíp v taneční soutěži

Se souhlasem České televize Zdroj: Se souhlasem České televize

StarDance jde do finále. Myslíte, že letos mezi některými soutěžícími přeskočila jiskra? V minulých řadách už u čtyřech párů zafungovala chemie na tanečním parketu natolik, že jejich profesionální vztah přerostl v lásku a začali spolu i žít. Pojďme si připomenout koho v posledních letech zasáhl Amorův šíp ve StarDance přímo do srdce.

1. Anna Polívková a Michal Kurtiš

Romantický příběh jako z telenovely se odehrál v šesté řadě taneční soutěže. Tento věkově nesourodý pár (dělí je od sebe deset let), soutěž vyhrál a zároveň si padli do oka. I pět let po natáčení jim to klape. Je otázkou, jestli si sympatická devětatřicetiletá herečka s Michalem pořídí i miminko. Věk by na to měla, ale jak je vidno, do ničeho se pár nehrne a věnuje se naplno práci. Anička Polívková jde z filmu do filmu a choreograf Michal Kurtiš dále působí jako lektor standardních a latinskoamerických tanců. Působí mimo jiné i ve studiu Petra Čadka Tančírna.

2. Jitka Čvančarová a Petr Čadek

Jitka Čvančarová sice ve čtvrté řadě StarDance tančila s Lukášem Hojdanem a vypadli relativně brzy, už ve čtvrtém kole (vyhráli tenkrát Pavel Kříž a Alice Stodůlková), ale jejímu kouzlu neunikla pozornost tanečníka Petra Čadka, který se od začátku, coby poradce kolem Jitky točil. Jiskra mezi nimi přeskočila zřejmě okamžitě a slavná dvojice se vzala v roce 2011, tedy rok po soutěži.

Čtyři měsíce nato se jim narodila dcera Elena. Letos v červenci se čtyřicetileté herečce narodil syn Theodor. Petr Čadek ve StarDance také soutěžil, ve druhé řadě proháněl po parketu Tatianu Vilhelmovou, v sedmé řadě pak tvořil pár s doktorkou Kateřinou Cajthamlovou.

3. Lucie Hunčárová a Emanuel Ridi

Při natáčení osmé řady mezi tanečnicí a známým kuchařem přeskočila jiskra nejen na tanečním parketu. Oba dva v té době ale měli dlouholeté partnery. Emanuel Ridi měl manželku, která předtím prošla rakovinou. Lucie Hunčárová zase v soukromí tvořila pár s Janem Onderem, který je hlavním choreografem StarDance.

Oba dva tehdy popřeli, že by za krachy jejich vztahů stála jejich láska. Ridimu to prý s manželkou neklapalo už dříve a stejně tak Lucii s Janem Onderem. Pár vypadl v osmém kole, ale jejich láska propukla až po skončení soutěže, na Vánoce roku 2016. Páreček působí i dnes velmi harmonicky a zamilovaně. Přejeme jim, ať jim to tak to vydrží i nadále.

4. Marie Doležalová a Marek Zelinka

Nejenže tento sympatický pár zvítězil v sedmé řadě v roce 2015, ale i je zasáhl Amorův šíp a to velice silně. Letos v létě se jim dokonce narodila dcerka Alfréda. Teď si dali proto od tancování pauzu, ale jinak spolu vystupují na plesech dodnes, stejně jako Anna Polívková s partnerem Michalem Kurtišem. Dočkáme se od tohoto sympatického páru v nejbližší době i veselky?

 

 

 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu