Close search

Láska je všude kolem! Oslavte ji a nadělujte zajímavé dárky

Pixabay Zdroj: Pixabay

Připomínat si, že někoho máme rádi, to bychom určitě měli každý všední i nevšední den. Ale přiznejme si, v den svatého Valentýna je to v podstatě skoro povinnost! Tak na svoji lásku, ale i další lidi, které máte rádi, určitě nezapomínejte.

A nemusíte hned běžet nakupovat brilianty, nová auta, luxusní dovolené nebo kabelky. Potěšit a dát najevo své city, můžete stejně dobře i drobností, kterou ale věnujete skutečně od srdce. Nechte se inspirovat!

Láska prochází žaludkem


Představte si tohle: někoho obdarujete a budete z toho mít velký bonus! Přesně to se do puntíku splní, když jako valentýnské překvapení vyberete kurz vaření od Extrakurzů. Co třeba Česká klasika Honzy Punčocháře? Provede obdarovaného přípravou tradičních českých pokrmů pro každý den. Naučte se připravit poctivou uzenou polévku, šťavnatý holandský řízek, uvařit nadýchané knedlíky a mnoho dalšího! A protože všichni v Extrakurzech dobře víme, že láska prochází žaludkem, přidáme vám 1000 Kč na libovolný kurz!

Nechte kouzlit bublinkyPři magickém romantickém večeru nechte kouzlit bublinky, ty totiž chvíle ve dvou výjimečně doplní! Od něžné rosé romantiky se přeneste do žhavé části večera a rozpalte plamen vášně červeným Bohemia Sektem. Sekt je i milou valentýnskou pozorností pro vaši milovanou polovičku, jen pak lahev před otevřením nezapomeňte dobře vychladit. Valentýnskou dobrotu seženete na www.osobnivinoteka.cz.

Pro dlouhé chvíle


Zima ještě nekončí, i když jaro už je připravené a čeká na svoji chvíli. I tak nás však ještě čeká řada studených večerů, kdy třeba už nevíme, čím se zabavit. Tak spojte příjemné s užitečným – největší český web o vaření Toprecepty přináší zajímavé balíčky svých publikací. Darujte třeba Naše křížovky, v jejich tajenkách se skrývá recept na dobrotu, kterou si potom můžete uvařit. Vyplňovat můžete křížovky Naším kuličkovým perem, které se chlubí soft touch hrotem, s nímž můžete bezpečně ovládat svůj chytrý telefon nebo tablet, byť máte ruce mokré nebo špinavé od mouky.

Darujte štěstí


Slyšeli jste někdy o náramku na červené šňůrce? Je známý po celém světě, je symbolem přátelství, lásky, vděčnosti a hlubokých citů. A je to ideální valentýnský dárek pro toho, ke komu chováte city. Navíc nyní můžete pořídit hned dva náramky simple za cenu jednoho. Červená šňůrka je považována za posvátnou a používá se při mnoha náboženských slavnostech a tradicích. Nosí se jednak jako symbol štěstí a ochrany, ale také jako způsob, jak se lidé mohou cítit v bezpečí.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu