Close search

Laky Royal už svou Natálii nepustí samotnou ani na krok!

BAT Zdroj: BAT

Nedávno internetem kolovala zpráva, že půvabnou missku a čerstvě také držitelku titulu Top Model of the World Natálii Kočendovou (21) ve vlaku obtěžoval zvrhlík, který se před ní ukájel v prázdném kupé. Její partner Lukáš Valčuha alias Laky Royal (32) v tu dobu zrovna čekal na svou milovanou v autě. Jakmile ji spatřil, věděl že je zle! Po tomto zážitku už svou milou jen tak někam nepustí.

„Hned jsem věděl, že se jí něco přihodilo. V očích měla slzy a celé tělo se jí třáslo,” popisuje strašlivou událost populární český barber Laky Royal (32), který na svou dlouholetou přítelkyni Natálii Kočendovou (21) tehdy čekal v autě. „Stál jsem na parkovišti a čekal na ni. Doteď si vyčítám, že jsem ji nešel vyzvednout přímo na nástupiště, to bych snad přece jen mohl nějak zakročit,” popisuje celou situaci Laky, který se sice pokoušel neznámého muže dopadnout, ale marně.


„Bohužel vím, co jsou někteří lidé zač a jak to pro Natálku muselo být stresující,” říká Laky, který zároveň spolu se svou vyvolenou vybízí všechny ženy k opatrnosti: „Noste všude s sebou pepřový sprej tak, abyste jej měly neustále v dosahu – v boční kapse kabelky nebo na jiném dobře dostupném místě,” který svou ženu už jen tak samotnou nikam nepustí.

„Mám o ni velký strach. Zakázal jsem ji dokonce jezdit vlakem. I kdybych měl Natálku týden co týden vozit skoro 400 kilometrů až do Karviné, udělám pro ni cokoliv, jen aby byla v bezpečí,” dodal Laky, který je šťastný, že už má svou Natálku po týdnech odloučení, kdy v Egyptě bojovala o titul nejkrásnější modelky světa, doma.


Laky také prozradil, že před pár týdny si na Praze 6 otevřel vlastní barber shop. „Mým přáním je teď zůstat v Praze po boku Natálky, a do toho stříhat ve svém vlastním salonu. I když mi neustále chodí nabídky od investorů, ať svůj byznys rozšířím i do dalších českých a slovenských měst, momentálně to nemám v plánu. Uvidíme, co bude za rok,” dodal sympatický holič.

Nejčtenější články