Close search

Lady Dawn Russell překonala rakovinu. "Nemoc mi změnila život," říká aristokratka

Instagram Zdroj: Instagram

V tom nejlepším věku jí diagnostikovali rakovinu. Když při několikátém pokusu o léčbu odmítl imunitní systém chemoterapii, přehodnotila svůj život. Hledala mezi starými východními naukami i novými potravinami. Začala víc přemýšlet o tom, co jí. Postupně sama pro sebe vytvořila speciální tabletku, která jí měla zachránit zdraví.

Láska jako trám

Její manžel je Lord James Russell. Mají spolu dva syny.

Se svým manželem se potkala v New Yorku, úplnou náhodou. „Šla jsem do domu kamarádů a Jamie mi otevřel dveře,“ odpověděla Dawn na otázku, jak se Američka může seznámit se zástupcem britské šlechty. Z Američanky se stala aristokratka. A z aristokratky se stala podnikatelkou.

Z rušného New Yorku do oázy klidu

Dawn se do Jamese zamilovala. Nepřipadalo v úvahu, že by se James přestěhoval za ní. Ona byla ta, která balila kufry. Přestěhovala se, i když opuštění rodiny, přátel a všeho známého pro ni bylo ze začátku velice těžké. Její přesun z rušného New Yorku do klidného panství Woburn Abbey může někomu může připomínat úspěšný seriál Panství Downton.

Jako Američanka, která se přivdala do královské rodiny na sebe přiznala, že se často musí hlídat, aby nebyla k lidem tolik "přátelská". Je známo, že objetí je v Americe úplně normální. Britové povahou naopak připomínají chladné britské počasí.

Nemoc, která ji změnila život

Přestěhování na jiný kontinent a život mezi smetánkou však nebyly jedinými změnami v životě Dawn. Ty opravdu dramatické změny přišly v jejích  pětadvaceti letech. Tehdy si ve sprše všimla svědivého místa. Po kontrole na dermatologii jí byla diagnostikována lymfatická rakovina 3. stupně.

Proběhlo mnoho vyšetření a operací. Bohužel u čtvrté operace byl její imunitní systém natolik narušen, že její tělo odmítlo přijímat jakoukoli formu chemoterapie. Všechny pokusy o léčbu (i alternativní) nepřinesly žádné výsledky.

Asi jako každý nemocný člověk i Dawn hledala způsoby, jak by co nejvíce mohla pomoc sama sobě. Začala se zajímat o východní medicínu „Dalo mi to kotvu,“ řekla Dawn. Rychle si uvědomila, že nové potraviny, které zařadila do svého jídelníčku dokáží ovlivnit, jak se cítí.

Jako nejpřínosnější pro tělo se ukázaly zelené potraviny (ječmem, chlorela, špenát...). Tím začala její usilovná práce na tabletách ze zelených potravin. Po celých pěti letech zkoumání a zdokonalování dnes můžeme tyto tablety, nazvané 8G zařadit do svého jídelníčku každý den i my. Jsou totiž běžně k dostání, alespoň v Británii.

Tabletka se může dát pouze do vody a vypít, nebo zařadit jako přísada do jídla. Dawn také jako inspiraci napsala kuchařku, kde v pokrmech využívá právě svůj produkt. Nabízí tak způsob, jak do sebe i do dětí dostat pořádnou dávku zelených potravin.

"Když jsem byla extrémně nemocná, spotřebovala jsem velké množství výživné zeleniny a opravdu mi to změnilo život."

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA LADY DAWN RUSSELL!

Nejčtenější články