Close search

Kvalitní potraviny se nemusí vždy rovnat drahé

Tesco Zdroj: Tesco

Tesco přidává nové produkty do své vlastní produktové řady prémiové kvality „Finest“. Mezi novinky patří například Fair Trade káva, italské pesto a několik druhů prémiových džemů. A co víc, aby bylo vaše nakupování snazší, vrátily se produkty značky Tesco Finest do vlastních označených regálů.

Zákazníci společnosti Tesco se mohou opět těšit na produkty značky „Finest“ s podmanivými a originálními recepturami, kvalitními výrobními metodami a původními ingrediencemi. Produktová řada Finest se rozroste o produkty z Itálie, Srí Lanky, Velké Británie, Kolumbie, Sumatry a dalších zemí. Aby bylo nakupování pro naše zákazníky méně náročné a příjemnější, snažíme se udělat řadu Finest ještě dostupnější tím, že produkty umístíme do hlavní uličky obchodu. Přidali jsme také něco navíc: tyto oblíbené produkty naší privátní značky budou nyní k dostání ve všech našich 86 hypermarketech v České republice,“ prozrazuje Eva Šimečková, vedoucí oddělení výrobků vlastní značky Tesco ve střední Evropě.

Speciality značky Tesco Finest osloví nejen labužníky, kteří hledají inspiraci pro své kulinářské experimenty, ale také zákazníky, kteří chtějí produkt prvotřídní kvality s originálními recepturami z celého světa.

Produktová řada Tesco Finest nabízí například:

  • Kávu s certifikátem Fair Trade z Kolumbie a Sumatry, který zaručuje, že káva splňuje nejvyšší sociální, ekonomické a environmentální standardy. Sumaterská káva se pěstuje na malých indonéských farmách a je známá svou intenzivní vůní hořké čokolády. Intenzivní pražení dodává naší kolumbijské kávě silnou ořechovou chuť.

  • Ručně připravené bramborové chipsy posypané mořskou solí, přelité jablečným octem nebo ochucené sladkým chilli pochází od britských specialistů na výrobu chipsů. Brambory jsou pečlivě smaženy v malých dávkách, aby získaly správný stupeň křupavosti a poté jim je dodána vynikající chuť.

  • Pesto omáčky vyráběné italským způsobem se sušenými rajčaty nebo čerstvou bazalkou, parmezánem, sýrem Pecorino a piniovými oříšky. Zajímavostí je, že se pesto vyrábí pouze v hlavní sezóně, kdy má ligurská bazalka nejvýraznější chuť.

  • Zelený čaj s mátou, který se sklízí na plantážích na Srí Lance, kde vlhké klima a srážky nabízí ideální podmínky pro pěstování čaje s výjimečnou kvalitou. Každé balení obsahuje až 30 % máty peprné. Čaje jsou naporcovány v našich speciálních pyramidových sáčcích vyrobených z biologicky rozložitelné síťoviny.

  • Několik druhů prémiových džemů včetně švestky, maliny, černého rybízu a meruňky, které obsahují opravdové kousky ovoce.

Tesco Finest dlouhodobě nabízí původní chutě z celého světa – mezi další příklady výrobků patří několik druhů sýrů, olivy z různých regionů Řecka a chipsy s octovou příchutí. Pro labužníky s chutí na sladké nabízí řada Tesco Finest pochoutky, jako je omáčka s příchutí slaného karamelu, čokoláda vyrobená z vysoce kvalitních karamelových bobů a zdravé müsli. Mezi další oblíbené produkty patří vína od světově proslulých a generacemi ověřených vinařů nebo javorový sirup.

Nejčtenější články