Close search

Kupte mu kravatu a naučte ho správný postoj: Jak si přetvořit milého k obrazu svému?

Profimedia.cz Zdroj: Profimedia.cz

Láska na první pohled? To se může snadno stát. Váš objekt touhy má všechy atributy dokonalého muže, ale jedno mu přeci jen chybí. Styl. S našimi triky z něho uděláte Jamese Bonda za týden. Vsaďte se.

Trik s kalhotami

Pokud chcete vašeho partnera nadobro zbavit Rejoice kalhot, první kam ho musíte dotáhnout, je obchod s normálním oblečením. Muži ale nesnáší tlak, takže byste měla využít svého sexappealu a říct mu, že si potřebujete koupit něco pro sebe . Jakmile budete blízko pánské sekci, sáhněte po prvních únosných jeansech. Ideální je předvybrat je, a hmátnout po nich rychle, aby se váš milý nestačil vykroutit. Až bude namítat, že mu stačí ty jeho staré, vy už budete mít dávno zaplaceno.

Pravidla jsou pravidla

V České republice to tak běžné není, ale v zahraničí je spousta barů, kam vás v otrhaných kraťasech prostě nepustí. Ideální je vyrazit na “cestu kolem světa” a protáhnout ho všemi bary, kde mají slušné oblečení jako podmínku vstupu. Jen tak si zapamatuje, že starat se o sebe, je přeci jen trochu důležité.

James Bond ho naučí

Na začátku vztahu jsou romantické večery na denním pořádku. Uvařte mu něco dobrého k jídlu a pusťte si váš oblíbený film. Hlavní postavu by měl ztvárňovat elegán, který ví všechno včetně toho jak se obléci. Ideální jsou starší díly Jamese Bonda, ale i snímky s Jamesem Deanem nebo Robertem Redfordem. Když budete hlasitými vzdechy dávat najevo, jak se vám to líbí, tak si vaše drahá polovička oblek vyrazí koupit možná hned ráno.

Styl mu otevře dveře

Pokuste se mu vysvětlit, že když se bude elegantně oblékat, budou na něj lidé nahlížet jinak. Chlápek v kostkované košili s látkovým kapeníkem v kapse nikoho moc zajímat nebude. V slušivém tričku s límečkem a kvalitních polobotkách už ano. Styl otevírá dveře. Tak to bylo, je a vždycky bude. Díky němu může získat vysněnou práci a okouzlit okolí.

Obdiv ze všech stran

Nezapomeňte, že když se vám podaří udělat z táborového vedoucího prvotřídního samce, skýtá to pro vás jednu obrovskou výhodu. Ženy kolem vás budou vašeho partnera obdivovat, a to je přesně to, o co každá partnerka stojí. Jen bacha, ať vám ho některá neklovne.       

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu