Close search

Kristina Bazan: Slečna, která si šla za svým snem a nebojí se přiznat slzy

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Narodila se do klasické rodiny. Milovala módu a ta ji dovedla do velkého světa. Kristina Bazan navštěvuje nejlepší večírky, přehlídky po celém světě a využívá svůj potenciál naplno. O této mladé ženě ještě mnohé uslyšíme.

Kristina Bazan je další mladou ženou, o které mluví celý svět a stala se vzorem pro mnoho dívek. Na svém Instagramovém profilu má více jak dva miliony sledujících.

Kdo je tato slečna?

Kristina se narodila 28. října 1993 v Bělorusku (Minsk), ale vyrůstala ve Švýcarsku. Řadí se mezi jednu z nejvlivnějších mladých žen ve světě módy a pozadu nezůstává ani její další vášeň a tím je zpěv.

Mohlo by se zdát, že se narodila do zlaté kolébky, jenže není tomu tak. Svou slávu a postavení si zasloužila svou vášní pro módu a tvrdou dřinou.

Jaké byly začátky?

Jako každá influencerka začínala i ona podobným způsobem. Na střední škole si založila stránku, kam se svým přítelem fotila co každý den nosí. Její styl byl zajímavý, kombinovala luxusní značky, které si půjčovala i od kamarádek její matky, s oblečením ze „sekáče“ a pravděpodobně právě tím si získala tak široké publikum.

Začátek kariéry

Její kariéra stoupala raketovou rychlostí. Začala navštěvovat nejvyhlášenější akce, sedala do prvních řad na přehlídkách po celém světě a byla tváří světových značek.

K jedné fotce, kde na Instagramu pláče napsala: „Je zábavné zveřejnit tento obrázek, když byl v poslední době ohromující a neuvěřitelně zvláštní čas. Konečně, po všech těch letech, snění o tom ve dne i v noci, vytváření a sdílení hudby, cvičením se stávám lepší a cítím hlouběji. Upřímně pláču z celkového pocitu vděčnosti a hluboké ochoty z těchto příležitostí vytěžit maximum a vrátit co nejvíce, jak jen můžu. Chtěla jsem vám všem opravdu poděkovat za vaše zprávy, které jsem si vždy pozorně četla. Nemůžu se dočkat, až se brzy podělím o další hudbu. Nikdy se nebojte své magické vody, ukazuje skrytou cestu k vaší posvátné fontáně, kde vždy bude proudit moudrost a láska,“ napsala Kristina.

Slečna mnoha talentů

Psaní a focení na blog byl pouze začátkem velké kariéry. Kristina v sobě ukrývá mnoho talentů. Během létání z místa na místo stačila napsat knihu „On the go“, která se stala bestsellerem.

V této době se její pozornost upřela hlavně na hudbu, která je její celoživotní vášní. Své texty píše opravdu upřímně a je poznat, že vycházejí z ní. V textech se vypsala ze strachů, ale i ze slabostí, které provází každého z nás.

„Přišli jsme si vzpomenout na temnotu, světlo a vše, co je Boží zkušenost jednoho....,“, část z textu, kterou Kristina napsala k fotce na svém Instagramu.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články