Close search

Kris Carr: Když přišla rakovina, překopala svůj život od základů. Vyléčila se díky veganství a klidnějšímu tempu

Instagram Zdroj: Instagram

Po diagnostikování rakoviny uprchla z rušného New Yorku. Zpomalila. Začala se zajímat o zdravou stravu. Stala se vegankou, aby se ze závažné nemoci vyléčila. O svém uzdravování natočila dokument, hovoří o něm i na nejrůznějších besedách a přednáškách. Dnes je jednou z nejvlivnějších aktivistek v oblasti zdravé stravy jako léku. The New York Times ji jmenoval „novodobým vzorem“. Seznamte se s Kris...

Pokud člověk žije příliš dlouho naplno a nenajde si na sebe čas, tak se velice často stává, že z ničeho nic dostane stopku. Tělo už neví jak dál. Všechny nashromážděné negativní emoce se v těle ukládají. Dřív nebo později se nějak projeví. Pokud se člověk o sebe dobře nestará, jak fyzicky, tak psychicky, může to přerůst až ve vážné zdravotní problémy. Podobný příběh zažila i Kris.

Životní příběh Kris

V době, kdy pracovala jako fotografka a herečka, žila v rychlém a rušném New Yorku. V osudový den 14. února 2003 jí byla diagnostikována rakovina. Nemohla tomu uvěřit, ale život nevzdala a začala s rakovinou bojovat. Postupně nastoupila na cestu k uzdravení.

Jednou z nejdůležitějších věcí, kterou udělala, bylo to, že se přestěhovala z New Yorku do Nového Mexika. Snažila se najít rovnováhu a žít klidnějším životem. Další krok ji vedl zpět do školy. Začala se zajímat o to, jakým způsobem se stravuje, a proto studovala zdravou výživu.

Uzdravila se. Kriss je nyní 48 let a žije naprosto jednoduchým životem ve Woodstocku. Díky zdravé stravě má nekonečné množství energie, silný imunitní systém a cítí se šťastná jako nikdy předtím.

Propagátorka zdravého stravování

Kris je autorkou bestsellerů o zdravém životním stylu, je jednou z největších aktivistek ohledně zdraví a rakoviny. Rychlé občerstvení vyměnila za půsty, místo večerního koktejlu si raději koupí zelený nápoj, klasickou stravu vyměnila za veganskou. Lidé, kteří se kvůli zdraví dají na veganství, prý z tohoto způsobu stravování už nepoleví. Říkají, že mají více energie a cítí se výborně, to platí i pro Kris.

Zdraví ji přineslo zajímavé příležitosti

Původně fotografka a herečka se stala také režisérkou, když svůj příběh ztvárnila v dokumentárním filmu „Crazy Sexy Cancer“. Dnes je i jednou ze členů Oprah's SuperSoul 100. Řadí se mezi nejuznávanější myšlenkové vůdce dnešní doby. Časopis The New York Times ji jmenoval "novodobým vzorem".

Je to influencerka, která ovládá nejenom sociální média. Pravidelně přednáší v nemocnicích, ve wellness centrech nebo na univerzitách. Mediálně vystupuje v celosvětových show. Jednou z nejznámějších je The Oprah Winfrey Show.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA PŘÍBĚH TÉTO NEOHROŽENÉ ŽENY:

Nejčtenější články