Close search

Krasavec, ze kterého se právě stala hvězda! Tenhle mladík je novým Elvisem Presleym

Instagram Zdroj: Instagram

Jmenuje se Austin Butler, je mu sedmadvacet, živí se mimo jiné i modelingem a právě dostal životní roli. Hollywoodští producenti oznámili, že právě on bude hrát Elvise Presleyho v připravovaném životopisném snímku o králi rokenrolu. Kdo vůbec je hezoun Austin Butler?

Prorazit v Hollywoodu, a ve světě showbyznysu vůbec, není jednoduché. Někteří herci čekají na osudovou roli desítky let. To ale zřejmě nebude případ mladého Američana Austina Butlera, který si v chystaném životopisném snímku o králi rokenrolu zahraje samotného Elvise Presleyho.

Butler sice není ve světě showbyznysu žádným nováčkem, vystupuje od svých třinácti let, tak velkou roli si ale ještě nikdy nestřihl. Sedmadvacetiletý model má ale zřejmě herectví v genech, protože i jeho starší sestra Ashley působila na televizní obrazovce. Jakmile se v mladíkovi projevil zájem o tento druh umění, začal i on působit v různých pořadech.

Jeho první kariérní úspěchy přišly díky spolupráci s televizní stanicí Disney Channel. Zahrál si po boku nyní již slavné zpěvačky Miley Cyrus v seriálu Hannah Montana. Koneckonců, mnozí dnes již vlivní a slavní umělci působili v raném věku právě na této televizní stanici - například hudebníci Justin Timberlake, Britney Spears, Selena Gomez nebo herec Ryan Gosling.

Butler si už nyní na nedostatek zájmu nemůže stěžovat, známý je díky seriálům jako Zoey 101, Záměna nebo The Carrie Diaries. Role v dlouho očekávaném hitu o Elvisovi Presleyho ho nicméně katapultuje mezi největší hvězdy Hollywoodu. Zdá se tedy, že se jeho kariéra vyvíjí velmi dobře - stejně jako jeho vztah se zpěvačkou a herečkou Vanessou Hudgens. Pár tvoří už dlouhých sedm let, což je na jejich věk (a také na poměry v Hollywoodu) celkem neobvyklé. Vanessa také neváhala zveřejnit na svých sociálních sítích nadšený příspěvek, ve kterém svému příteli gratulovala k životní roli.

Hvězdné obsazení

Možnost ztvárnit jednu z ikon světové hudby může být pro mladého Butlera skutečně převratná. Režisér Baz Luhrmann se nechal slyšet, že projekt o Elvisu Presleym stál na tom, zda se mu podaří najít vhodného herce, který by publiku dokázal předat jedinečný talent a osobnost krále rokenrolu. Při castingu prý údajně pomýšlel i o zpěvákovi Harry Stylesovi, nakonec ale roli dostal Butler.

Snímek navíc slibuje i další skutečně hvězdné obsazení. Manažera Toma Parkera, který se snažil mít celkově pod kontrolou veškerý Presleyho život, ztvární Tom Hanks. Luhrmann také vytvářel scénář společně s Craigem Pearcem, s nímž už pracoval na hitu Velký Gatsby.

Skutečná legenda

Elvis Presley byl hudební legendou, které se podařilo skloubit blues, spirituál, rock i country. Díky svému jedinečnému stylu tance si brzy získal obrovskou popularitu. V USA byla jeho tvorba dokonce označována za "ďáblovu hudbu", což ještě více pomáhalo jeho popularitě. V roce 1977 náhle zemřel na infarkt. Ten možná souvisel s jeho destruktivním způsobem života, protože Presley trpěl obezitou, pil a užíval drogy.

Luhrmann se bude snažit ve snímku ukázat jeho rozporuplnou osobnost, vzlety a pády. Natáčení velmi očekávaného snímku by mělo začít v roce 2020.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA AUSTINA BUTLERA, PŘEDSTAVITELE FILMOVÉHO ELVISE PRESLEYHO!

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu