Close search

Královna něžného oblékání: Julia Engel si na škole založila blog, dnes inspiruje miliony lidí

Instagram Zdroj: Instagram

INSPIRATIVNÍ PŘÍBĚH: Před pár lety si ve studentském pokojíčku založila módní blog. Začátky byly beznadějné - učila se vkládat fotky, často omylem zveřejnila ty samé několikrát za sebou. Sledovala ji jen rodina a pár přátel. Dnes má Julia Engel vlastní módní značku a na sociálních sítích ji sledují miliony lidí, co se chtějí oblékat stejně jako ona.

Američanka Julia Engel začínala jako každá bloggerka. Měla sen, vizi, odvahu a odhodlání, takže ji ani počáteční neúspěchy nedokázaly srazit na dno. Její jedinečný, byť trochu princeznovský styl si nakonec zamilovaly miliony žen z celého světa. 

Byl rok 2011, když si vysnila vlastní módní značku - Gal Meets Glam. Rozjela si vlastní blog, postupem času přidala rozličné sociální sítě. Dnes má souhrnně na dva miliony fanoušků. Na jejím profilu najdete vše, na co si jen vzpomenete. Samozřejmě mu vévodí móda, ale nechybí ani různé beauty produkty, kosmetika, cestovatelské tipy...

Píle a sebeprezentace

To hlavní, čím uhranula lidi napříč světem, jsou její princeznovské něžné šaty a sukně. Loni po čtyřech letech plánování a vývoje uvedla na trh vůbec první kolekci. První část produkce byla vyprodána po pár týdnech. Kromě módy však Julia uhranula svět i dokonalou sebeprezentací.

Hned na první pohled vás na ní upoutá stále usměvavá tvář a její vlasy, které jsou naprosto dokonalé. Takovou hřívu jí závidí nejedna žena. Ostatně rady, jak o své vlasy pečuje v zimě nebo jak se jí daří je perfektně natočit Julia na svém profilu prozrazuje také.

Velkým lákadlem jsou i snímky jejího domu v Jižní Karolíně, kam se nedávno přestěhovala. Je laděn do pastelových barev a vypadá jako pro panenku. Manžel Thomas navíc miluje zahradničení, a tak je i jejich zahrada pastvou pro oči. „Přestěhování ze San Franciska do našeho nového domu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života,“ říká Julia. „Zklidnil se mi život, většinu věcí teď tvořím na terase. Je fajn být na čerstvém vzduchu, zdravit se se sousedy a přitom dál pracovat na svém úspěchu,“ dodává.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA DOKONALÝ PRINCEZNOVSKÝ ŽIVOT, KTERÝM SI JULIA BUDUJE PUBLIKUM!

Nejčtenější články