Close search

Kopie princezny Diany, Lady Kitty Spencer: Úspěšná modelka stihla vystudovat politologii a psychologii

Instagram Zdroj: Instagram

Odmala žila s rodinou v Kapském Městě. Neteř princezny Diany si vysloužila pozornost až na svatbě svého bratrance Harryho. Od té doby má fanoušky po celém světě. Na rozdíl od jiných slavných se snaží žít svůj život zodpovědně a bez jediného skandálu. Nespoléhá na své postavení, ale vydělává si vlastní peníze. A ne málo, je totiž také úspěšnou modelkou.

O Lady Kitty Spencer začalo být slyšet až v poslední době. I když má ke královské rodině hodně blízko, v hledáčku pozornosti příliš nebyla.

Lady Kitty Eleanor Spencer se narodila ve Velké Británii 28. prosince 1990, ale nevyrůstala tam. Pár let po narození se s rodiči a sourozenci přestěhovala do Kapského města v Jižní Africe. V Africe studovala politologii, anglickou literaturu a psychologii. Působí také jako úspěšná modelka.

Stala se ikonou během jedné noci

Největší popularitu si Kitty Spencer vysloužila na svatbě prince Harryho a Meghan. Do té doby jí média nevěnovala velkou pozornost, byla prostě příliš vzdálená. Královská rodina je hodně rozrostlá, ale když se na svatbě ukázala tato blonďatá lady s modrýma očima, všichni věděli, že je v příbuzenském vztahu s Dianou. Té podoby si nešlo nevšimnout.

To byl pro ni zásadní den. Její sledovanost na Instagramu od té doby rapidně stoupala. „Můj Instagram šel ze 17 000 sledujících na půl milionu za jednu noc. Když jsem se ráno probudila, myslela jsem, že mám telefon někoho jiného. Musela jsem vypnout oznámení, jinak by můj telefon zemřel,“ uvedla kráska.

„Bylo to rozhodně nečekané,“ přiznala Kitty.

Aristokratka, která je paní svého života

Svým osobitým romantickým stylem oblékání inspiruje Lady Kitty Spencer mnoho žen. Jako modelka se objevila na stránkách nejvýznamnějších módních magazínů.

Rozhodně by nemusela celý život pracovat, protože pochází z bohaté rodiny a vždy tam bude patřit. Nespoléhá však na své dědictví ani na svého bohatého otce. Snaží se být zodpovědná sama za sebe a vydělat si vlastní peníze. Věnuje se proto modelingu. „Dává mi to pocit, že jsem paní svého vlastního života,“ uvedla Kitty.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA KOPII PRINCEZNY DIANY.

Nejčtenější články