Close search

Kočárek jako módní doplněk? CYBEX snoubí trendy, praktičnost i udržitelnost

Cybex Zdroj: Cybex

Vzpomínáte na kočárky, se kterými se museli tahat vaši rodiče? To dnešní maminky mají výběr kočárku složitý snad jen v tom, že udělat rozhodnutí tváří v tvář obrovské nabídce může zabrat nejen hodiny, ale i dlouhé týdny rozmýšlení. Na trhu jsou k dispozici modely podle rodinných aktivit – na sport, na vycházky po městě, či vyjížďky do terénu – ale také široká paleta barev i módních kolekcí. Řadu kočárků dnes najdete dokonce mezi luxusním zbožím a budete se divit, ale i tento sortiment může být udržitelný. 


Jak stvořené pro přehlídkové molo jsou například limitované kolekce CYBEX ve spolupráci s kreativním ředitelem značky Moschino Jeremym Scottem. Blyštivá zlatá křídla jsou v městské džungli nepřehlédnutelná a těší se oblibě nejen mezi předními světovými celebritami. S kolekcí Cherubs vaše miminko obklopí poletující andělíčci, pakliže hledáte typicky holčičí stylovku, vsaďte na kolekci Petticoat s hravými puntíky a rozkošnou mašlí. 


Výstřední extravagance však není jen na sváteční procházky. Díky použití inovativních technologií se i tyto high-end módní kolekce pyšní nekompromisní bezpečností a excelentní funkčností. Navíc nabízí také řadu praktických vychytávek. Podle zakladatele značky CYBEX, pražského podnikatele Martina Poše, je právě kombinace bezpečí, funkčnosti, ale zároveň i módních trendů tím, co rodiče od produktů pro děti vždy očekávali. A jelikož si jeho společnost zakládá na tom, aby dnešním rodinám poskytla co nejmodernější produkty, najdete mezi sortimentem například elektrokočárek e-Priam a také zbrusu novou udržitelnou kolekci potahů CYBEX Conscious.


Tuny láhví zpět do oběhu

Kolekce Conscious nesoucí logo CYBEX Green Leaf je iniciativa, která klade důraz na zodpovědně navržené výrobky z recyklovaných materiálů. Každý rok se po celém světě vyrobí miliony tun PET láhví, z nichž velká část skončí jako odpad. Materiály vyrobené z recyklovaných PET lahví však vrací tyto plasty zpět do oběhu, vdechují jim nový život a zároveň pomáhají odlehčit naší planetě. 

Conscious představuje potahy na novorozeneckou korbu a sportovní sezení pro vlajkové modely kočárků CYBEX Priam, CYBEX e-Priam a CYBEX Mios, které jsou zhotoveny ze speciálního materiálu vyrobeného z 31 recyklovaných plastových lahví. Láhve se nejprve sterilizují, pak rozdrtí, roztaví a nakonec se z nich utká příze. Díky nápaditým designérům a inženýrům CYBEX jsou výsledkem trendy potahy ve třech módních barvách – onyxově černé, námořnické modré a perlově šedé. 


Udržitelnost již nemusí být kompromis – s Conscious můžete jít naproti ekologii, která nezatracuje styl, bezpečí ani funkci. Zkrátka pro všechny moderní rodiny!


Nejčtenější články

Zavří­t reklamu