Close search

Instagramová "lvice" Kiara King. Založila se blog kvůli škole a vyplatilo se

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Má vystudovanou vysokou školu kreativní a reklamní tvorby. V rámci studia potřebovala kreativní výstup. Založila si blog LION IN THE WILD a tím spojila všechny oblíbené věci dohromy. Kiara King je milovnicí módy, cestování a krásných věcí, takže si její Instagram budete prohlížet několik dní

Lidé, kteří jsou pro druhé inspirací je na světě hodně. Nicméně každému se líbí něco jiného, to znamená, že ho i inspirují jiní lidé. Může to být úplně nepostradatelná věc, která jednoho člověka okouzlí a u druhého člověka ta stejná věc nezanechá žádný dopad. Kiaru na Instagramu sleduje skoro 300 tisíc lidí.

Jaký vedla život před založením blogu?

Kiara se narodila 6. listopadu 1990 ve Spojených státech. Než se stala slavnou blogerkou, vystudovala v roce 2011 bakalářské studium na Curtin univerzitě, obor kreativní a reklamní tvorby.

Co o této mladé ženě možná nevíte?

Sama o sobě napsala, že je milovnicí kapučína (hlavně bez cukru), chlupatých koček, japonského jídla, organizování věcí, velkých svetrů, vytváření věcí a mnoha dalšího. No, pointou toho všeho je, že všechny své oblíbené aktivity a věci spojila dohromady v době rozmachu blogů si založila svůj, který nese název LION IN THE WILD. „Začínám den tím nejlepším způsobem jaký znám – kávou samozřejmě,“ uvedla na svém Instagramu.

Lion in the Wild

Její blog začal vznikat ještě na škole, protože v rámci studia potřebovala nějaký kreativní výstup. Postupem času se její komunita začala rozrůstat a najednou přijímala nabídky na spolupráce se značkami jako jsou Dior, L'Oreal Paris, Estée Lauder, CLUSE, Pandora, Nike, nebo Mazda.

Od založení v roce 2011 uběhlo už spoustu času, takže blog se změnil na kreativní platformu, kde publikuje články týkající se módy, kosmetiky, cestování a celkově života.

NA ŽIVOT KIARY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články