Close search

Kenza Sadoun-El Glaoui je jednou z nejvlivnějších žen Francie v oblasti blogu

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

Během studia vysoké školy se přihlásila na stáž do časopisu a rychle zjistila, že studium není to pravé a ukončila jej. Kenza Sadoun-El Glaoui se díky sociálním sítím stala vlivnou ženou, která si ze svých nepodařených fotek dokáže udělat srandu

Jako jedna z mnoha žen měla i tato mladá žena z Francie chuť sdílet se světem svoje názory, nápady a sny. Na Instagramu ji sleduje 174 tisíc lidí.

Na všech ženách z Francie je něco zajímavého. Možná je to tím, že se nesnaží ze sebe dělat jinou osobu. Nejsou to moc zastánkyně plastických operací, přehnaného líčení a vlastně jich ani moc není příznivě nakloněno sportovním aktivitám. Mají svůj osobitý životní styl.

Kenza Sadoun el Glaoui

Kenza bydlí ve městě, kde každá žena vypadá přirozeně krásně a to přímo v Paříži. Je jí 33 let a pomocí Instagramu, YouTube a blogu inspiruje ženy z celého světa.

Řadí se mezi jednu z prvních blogerek a možná i tím, má takový vliv.

Jaký je její příběh?

Sympatická Kenza byla přijata do školy žurnalistiky. Studovala tam šest měsíců a po stáži, kterou měla v časopise Numéro, se rozhodla skončit se školou a vrhla se do pracovního procesu.

Pracovala jako asistentka fotoprodukční společnosti. V roce 2008 založila svůj blog a od roku 2010 až do současnosti se věnuje na plný úvazek pouze svému blogu a sociálním sítím.

"Jsem jedna z prvních generací blogerů, řízená touhou sdílet," napsala na web.

Může být na sebe pyšná, protože během své cesty podepsala mnohokrát smlouvu s významnými značkami, jako jsou Saint Laurent Paříž, Nike, nebo Kooples.

Krása a kosmetika

Na svém blogu komunikuje o všech svých vášních. O cestování, módě, ale mnoho žen z celého světa stejnak nejvíce zajímá kosmetika a péče o pleť, protože právě tímto jsou francouzské ženy proslulé.

Dá se říct, že nepoužívá milion barviček na oční víčka a nemusí vyzkoušet všechny produkty, které přijdou na trh jako horká novinka, ale i tak sdílí s lidmi své návody na líčení.

Sranda musí být

Na jejím Instagramovém účtu se lidé mohou prokliknout ještě na další, kde sdílí své nepovedené a legrační fotografie z focení.

Lidé, kteří nemají svůj blog, nebo nemají zkušenosti s focením si mnohdy myslí, že krásná fotka se vyfotí na první pokus. No není tomu tak. Během focení se jich vyfotí desítky a následně se vybere ta pravá.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články