Close search

Kelly Sawyer Patricof: Pomáhá rodinám s dětmi v těžkých životních situacích

Instagram.com Zdroj: Instagram.com

V Hollywoodu jméno Kelly Sawyer Petricof není tak neznámé, jak se může na první pohled zdát. Tato žena chodí na galavečery a schází se s nejlepšími herečkami. Po kariéře modelky se stala prezidentkou organizace, která pomáhá dětem.

Kelly patří mezi další významné ženy, o kterých je dobré se zmínit. Je prezidentkou neziskové organizace Baby2Baby, která pomáhá dětem žít v lepších podmínkách.

Začátky

Tato žena, která působí jako anděl se narodila v Londýně, ale byla vychovávána ve Vencouveru. V 18 letech se přestěhovala do New Yorku, kde pracovala jako modelka. Poté, co se setkala se svým manželem, filmovým producentem Jamie Patricof, tak se přestěhovala do Los Angeles, kde žijí i s dětmi.

Hollywood není pouze o hercích

Mnoho lidí obdivuje v Hollywoodu herečky, režiséry a další lidi, kteří se věnují těmto profesím. Nicméně, mezi hvězdami, které se procházejí po červeném koberci můžete zahlédnout i lidi se srdcem na správném místě. Lidi, kteří se věnují charitám, nebo organizacím pomáhajícím chudším lidem.

Kelly můžete vidět na různých událostech po boku slavných hvězd a vždy stylově oblečenou .

Malé boty

„Když jsem dělala modelku v New Yorku dobrovolně jsem se účastnila Head Start v Harlemu. Byl tam jeden kluk, který začal plakat. Řekl, že to nemůže udělat, že ho bolí nohy. Říkala jsem si co se děje, pak jsem si uvědomila, že má na sobě příliš malé boty a nohy mu krváceli,“ řekla v rozhovoru Kelly. Jeho rodina si nemohla dovolit boty a pravděpodobně to byla jedna ze základních věcí, proč založila organizaci.

Bojuje za lepší dětství

Kelly má štěstí, že její děti vyrůstají v dobrých podmínkách. Je si ale dobře vědoma, že to není samozřejmost. Organizace Baby2baby, které je prezidentkou, se zabývá dětmi, které žijíi v chudobě, jsou v pěstounské péči, nebo při katastrofách přišly o všechny věci.

Dětem ve věku 0-12 let poskytují plenky, oblečení a vlastně všechny základní věci, které si každé dítě zaslouží.

Tuto organizaci podporují významné osobnosti v Hollywoodu, jako jsou: herečka Kristen Bell, Drew Barrymore, Rosie Huntington-Whiteley, Kate Hudson, nebo Jessica Alba. Jessica založila před lety firmu specializující se na dětské produkty a produkty pro domácnost, takže je jednou z hlavních podporovatelek.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu