Close search

Keanu Reeves je znalec života a žen. Tady je 10 jeho zásadních citátů

Facebook.com Zdroj: Facebook.com

Keanu Charles Reeves (53) není jen slavným a úspěšným hercem. Tento sympaťák je také moudrým znalcem života. Tady jsou citáty, které vás jistě obohatí.

Proslavily ho filmy Matrix a nebo Nebezpečná rychlost, kde zářil po boku Sandry Bullock. Pořád je to fešný chlap. A navíc mu roky přidaly na moudrosti. Tady je 10 zcela zásadních citátů tohoto hollywoodského krasavce. 

1. Nemohu být součástí světa, kde manželé svým ženám dovolí oblékat se jako ženy lehkého chování a nechají je vystavovat všechno, co má zůstat skryto.

2. Kde ženy nechtějí děti a muži nechtějí rodinu.

3. Kde slovo žárlivost je pokládáno za něco nežádoucího a skromnost je nedostatkem.

4. Kde se frajírci za volantem tátova auta pokládají za úspěšné a kdokoli, kdo má jen trochu moci, se pokouší dokázat, že jste ubožák.

5. Kde lidé zapomněli na lásku a prostě jen hledají nejlepší variantu partnera.

6. Kde muži a ženy už dávno nejsou k rozeznání a kde se tomu všemu dohromady říká svoboda volby – ale ti, kdo si vyberou jinou cestu, jsou ocejchováni jako zaostalí despotové.

7. Kde kluci propíjejí peníze rodičů v nočních klubech, pitvoří se za primitivních zvuků a holky je za to milují.

8. Kde lidi zneklidní každý šramot na jejich autě, nelitují na jeho odstranění peněz ani času a sami přitom vypadají tak zchátrale, že maskovat to dokáže opravdu jenom hodně drahé auto.

9. Kde lidé pokrytecky prohlašují, že věří v Boha, drží přitom v ruce panáka a nemají ani nejmenší tušení, co je to víra.

10. Já jsem si svou cestu zvolil – škoda jen, že jsem nenašel dost pochopení u lidí, u nichž jsem ho hledal nejvíc ze všech.


 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu