Close search

Co už je pro muže nevěra? Polibky s cizí ženou většinou považují za nevinnou kratochvíli

Pixabay Zdroj: Pixabay

Nevěra má různé hranice. Existují páry, které nemají problém s nevázanými sexuálními zážitky, dokonce se s nimi chlubí jeden před druhým. Na druhou stranu jsou ale také partneři, kteří berou jako formu nevěry i flirtování. Co ale znamená pro muže?

Každý vztah je specifický a páry si postupem času utvářejí vlastní pravidla a zásady, kterých se ve vztahu drží. Harmonické fungování jakéhokoliv partnerství však mohou překazit konflikty. Jedním z nejčastějších důvodů hádek v domácnosti bývá otázka nevěry. Tu ale vnímá každý jinak. Mnohdy je těžké dopředu odhadnout, jaké chování může druhého partnera vyprovokovat ke konfliktu.

Líbání prý nevadí

V otázce líbání má ale většina mužů jasno - podle průzkumu ho za podvádění nepovažují. Naprosto jinak to přitom vnímá něžné pohlaví, pro které polibky už spadají do kategorie nevěry. Důvodem zcela opačných názorů může být odlišný přístup k intimitě. Zatímco ženy považují polibky za velmi intimní věc, pro muže přichází intimita až o několik "met" později - modelově jde o přímý kontakt s pohlavními orgány.

Zajímavý je i fakt, že pro ženy je nepřijatelné, když jejich partner při sexu myslí na někoho jiného. Mužům je to zpravidla jedno a řídí se heslem: "Ať si partnerka myslí, na koho chce, hlavně když s ním skutečně nespí."

Názor odborníků

Podle některých vztahových koučů líbání někoho jiného než svého partnera naznačuje nedostatek úcty ke vztahu jako takovému. Pokud totiž jednoho z milenců nezajímá, jak na danou situaci bude reagovat jeho drahá polovička, nachází se vztah v krizi. V takové situaci rozhodně radí zamyslet se, zda by rozchod nebyl vhodným řešením.

A ZDE ČTĚTE ZAJÍMAVÁ FAKTA O NEVĚŘE! TŘEBA, ŽE ZÁLETNÍCI NEJČASTĚJI POSLOUCHAJÍ ROCK!

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu