Close search

Kate s Williamem a další slavné páry! Jak se jim podařilo překonat rozchod a dát se zase dohromady

Instagram Zdroj: Instagram

Problémy s láskou se nevyhýbají nikomu. Všechny páry se během vztahu musejí potýkat s kalamitními situacemi. Některé to nezvládnou a rozejdou se, aby oba bývalí partneři časem zjistili, že bez sebe nemohou být, a dají se zase dohromady. Znáte příběh Kate a Williama? A podobné osudy dalších známých osobností? A co na to říká psycholog?

Každý vztah má mouchy. Pokud se milenci nechtějí rozcházet hned po první bouřce, musejí spolupracovat na řešení svých neshod. Někdy se snaha mine účinkem a pár se rozhodne pro odloučení. A občas se přihodí to, že si ti dva k sobě opět najdou cestu a zkusí vztah opět začít budovat. Má to ale vůbec šanci na úspěch?

Vždy záleží na konkrétním páru a také na problémech, které oba lidé prožívali, a zda se s nimi dokázali vypořádat. Psycholog Jan Kulhánek z Psychoterapie Anděl pro Extralife.cz říká: "Pokud se jedná o impulzivní rozchod - tedy, že jeden z partnerů při hádce bouchne dveřmi - je po zklidnění situace určitá možnost zkoušet se k sobě vracet a na vztahu pracovat. Pokud jde ale o dlouhodobě neřešitelné problémy, tam to podle mých zkušeností obvykle nejde."

Které hvězdné páry se daly opět dohromady, zapracovaly na vztahu a budují rodiny?

Kate Middleton a Princ William

Jejich příběh jako z pohádky zná snad celý svět. I když Kate rozhodně před svatbou s princem nebyla žádnou Popelkou a pocházela z dobře zajištěné rodiny, její vztah s následníkem trůnu nebyl jednoduchý. Potkali se při studiu na vysoké škole a chodit spolu začali v roce 2007. Později se ale pár na některý čas rozešel. Prý proto, že oba byli v té době ještě mladí a potřebovali si rozmyslet, zda spolu opravdu chtějí být. Problémy ale vyřešili celkem rychle a v roce 2010 princ William požádal Kate o ruku. Následující rok se konala velká a velmi drahá svatba. Kate a William jsou svoji od roku 2011 a mají už tři potomky. Mnozí je považují za dokonalý pár.

Pink a Carey Hart

Slavná americká zpěvačka a motokrosový závodník se potkali v roce 2001. Zpěvačka sama požádala Harta o ruku na jednom ze závodů v roce 2005 a následující rok už byla veselka. Pár se ale neustále scházel a rozcházel, až si v roce 2008 dali oficiálně pauzu. Jejich vztah ale i nadále zůstal vřelý. Ostatně sama Pink vyzvala své fanoušky, aby Harta neodsuzovali, prý je to dobrý a hodný člověk. Pak ale dali vztahu znovu šanci. V roce 2011 se jim narodila dcera Willow, o čtyři roky později přivítali na svět druhého potomka, Jamesona. Růžové to ale mezi nimi nadále nebylo - Pink a Hart si s rozchody a návraty k sobě nedají pokoj.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth

Scházeli se a rozcházeli velmi často. Po zásnubách a velkém krachu vztahu v roce 2013 si americká zpěvačka a australský herec dali delší dobu pauzu. V té době oba pracovali, víc však bylo slyšet o Miley, která na každém kroku provokovala svým zevnějškem i chováním. V roce 2015 se k velkému překvapení všech dali opět dohromady a hned další rok byli opět zasnoubeni. Obě hvězdy evidentně překonaly všechny rozdíly a dospěly k názoru, že chtějí budovat společný život. O Vánocích v roce 2018 se Miley a Liam vzali.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA PÁRY, KTERÉ TO NEMĚLY JEDNODUCHÉ!

Nejčtenější články