Close search

Kate Middleton chystá netradiční televizní vystoupení, pořad s vévodkyní vyjde před Vánoci

Instagram Zdroj: Instagram

Kate Middleton se chystá do televizního pořadu o pečení Great British Bake Off, který se odvysílá v předvánočním čase. Vévodkyně z Cambridge tak učinila velmi neobvyklý krok, kdy jako představitelka britské královské rodiny vystoupí sice v populárním, ale celkem běžném pořadu o vaření. Moderátorkou celého televizního počinu bude slavná britská spisovatelka a expertka na gastronomii, Mary Berry.

Královská rodina se snaží držet krok s dobou a v poslední době se proto její představitelé odhodlávají k neobvyklým rozhodnutím. Kromě již tradičních návštěv charitativních akcí, nebo oficiálních galavečerů se mladší generace královské rodiny rozhodla zapojit do spolupráce s britskou televizní stanicí BBC.

Kolekce oblečení

I když někteří členové královské rodiny čas od času svolili k televiznímu rozhovoru, vždy se jednalo o velmi výjimečnou situaci. Nedávno také na televizním dokumentu spolupracovali princ Harry a jeho žena Meghan Markle. Vévodkyně ze Sussexu později s pomocí své přítelkyně a návrhářky Mishy Nonoo a značky Marks & Spencer vydala kolekci oblečení pro ženy.

Kate spolupracuje s BBC

Nyní se ale na televizní obrazovky chystá vévodkyně Kate Middleton a její mediální počin bude mít velmi daleko od tradičních vystoupení královské rodiny. Vévodkyně z Cambridge se totiž zúčastní speciálního pořadu o pečení Great British Bake Off, který vede slavná moderátorka Marry Berry. Middleton se před několika týdny sešla s vedením BBC, aby se spolu tehdy domluvili na natáčení tajného projektu. Nyní je již jasné, že vévodkyně z Cambridge bude televizní diváky učit péct.

Společné pečení

Manželka prince Williama a budoucí královna tak spojí své síly s kulinární expertkou Berry, se kterou sdílejí nadšení pro charitativní akce a v období před Vánoci se společně pustí do pečení. Zda se jedná o jednorázový počin, zatím není jasné, i když má Middleton vystupovat v pořadu jako speciální host. Možná si diváci přítomnost vévodkyně z Cambridge oblíbí natolik, že ji budou vídat v obyčejných pořadech častěji.

VÍCE SE DOZVÍTE VE FOTOGALERII:

Nejčtenější články