Close search

Karolína Kokešová konečně předala svou korunku. Kdo je nová Miss Global?

archiv Karolíny Kokešové Zdroj: archiv Karolíny Kokešové

Emotivní finále plné novinek a zajímavých překvapení. Tak zhodnotila Karolína Kokešová (26) slavnostní večer, ve kterém po více jak dvou letech předala korunku Miss Global své nástupkyni.  A čekání, které způsobila covidová pandemie, stálo za to.   

Krásná Češka totiž na Bali korunovala rovnou dvě vítězky, za letošní i loňský rok. Porotce nejvíc okouzlila Filipínka Shane Tormes, jež se díky tomu pyšní titulem Miss Global 2022. Za rok 2021 byla zvolena finalistka ze Spojených arabských emirátů Jessica da Silva, která je jako první v historii světových soutěží single matka.

Obě krásky byly horkými favoritkami i pro Karolínu, takže si jejich dekorování patřičně užívala.

„Byl to moc krásný pocit. Cítila jsme se tak „mateřsky“ v pozici někoho, kdo předává pomyslnou štafetu. Moc to oběma vítězkám přeji, bylo to zasloužené. Jsou nejen krásné, ale také velmi charismatické a šikovné,“ říká Karolína, která na sebe prozradila, že nezapomenutelná atmosféra celého večera ji vehnala slzy do očí.

„Ano, poplakala jsem si, přeci jenom to bylo symbolické ukončení mého kralování. Ale stále zůstávám součástí organizace a těším se na nové výzvy, které mi život přinese.“

Třeba modrookou krásku za pár let uvidíme jako moderátorku této prestižní soutěže. Letos totiž celým večerem provázela Miss Universe z roku 2005, Natalie Glebova.Nejčtenější články