Close search

KARIÉRNÍ HOROSKOP NA JARO: Co vás čeká v práci, jak na tom budete s penězi?

Pixabay Zdroj: Pixabay

Z hlediska kariéry je březen, první jarní měsíc, považován za poněkud protichůdný, protože lze hovořit jak o optimismu, tak i o stinnějších stránkách profesního snažení. Mohou se objevit mnohé kariérní příležitosti, ke kterým byste ještě před časem neměli patřičnou odvahu. Speciálně některým zrozencům silné sebevědomí a úžasný drive ulehčují tah na vedoucí pozice. Jaký posun v kariéře vám předpovídají hvězdy na březen? Na co všechno se musíte připravit? Přečtěte si speciální kariérní horoskop.

 

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, pokud potřebujete na někoho udělat dojem, nedělejte si starosti. Pracovní schůzky dopadnou velmi dobře. Kolegové vás budou vnímat jako milující, inteligentní a otevřené. Jste v dobré kondici!

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Budete se setkávat se situacemi, kdy mírotvorba není nejlepší volbou pro všechny zúčastněné. Nebojte se být malinko agresivní a snažte se, aby se nepohnuly ledy dolů. Následně budete odměněni za vaši vášeň k práci, kterou děláte, a za názory, které máte.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, vaše tvůrčí nápady sklidí velké ovace. Tyto nápady jsou uvnitř vaší mysli a najednou je někdo rád přivede do pozornosti někoho velmi důležitého. To je příležitost, na kterou jste čekali.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Silné přesvědčení jednoho z vašich kolegů může způsobit, že na okamžik znejistíte. Zeptejte se, co tím zamýšlí. Nechcete být kořistí, ale ani sobečtí. Prioritně vy, zrozenci Raka, máte šanci získat nečekanou podporu a můžete se posunout na příčku, po které už dlouho toužíte.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, může být nyní těžké soustředit se na práci, protože vaše mysl je zaslepena myšlenkami lásky. Místo toho, abyste se rozčilovali, že jste netrávili čas s osobou, po které toužíte, uspořádejte teambuilding a buďte pozitivní. Celkově se pro celé vaše znamení začnou od jara pohybovat události plnou rychlostí.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Kreativní inovace je klíčem k úspěchu. Udělejte něco divokého - a dokonce i trochu šokujícího – abyste se dostali z cesty, na které nyní jste. Nebudete spokojení s průměrným nebo obvyklým. Nyní je čas představit něco originálního.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Přátelé pro vás budou klíčovými spojenci. Dokonce i ti, které normálně nepovažujete za obchodně důvtipné. Svými dobrými nápady vám vytřou zrak a měli byste jim věnovat pozornost. Nyní startujete mentální sféru a proudění silného podnikatelského ducha, po intelektuální stránce se můžete doslova vyřádit!

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Práce rozhodně není vaší nejvyšší prioritou. Pracovní dny budou trvat brutálně dlouho. Nepokoušejte se o nic, co by vyžadovalo sebehodnocení jakéhokoliv druhu. Udělejte si mimořádně dlouhou obědovou pauzu a spoustu přestávek. Nebojte se jít domů brzy. Získáte však neočekávané zisky či výhody od společnosti. Hodně štěstí!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, není den, kdy byste na sobě nepracovali. Pozor. Jakékoli pokusy o sebedisciplínu vás dostanou do krize. Na pracovním poli se rozvíjí duch kamarádství a vaše práce půjde rychle a hladce. Konstelace Jupiteru napovídá, že vaše zdokonalování může být spojeno i se zahraničím.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Vaše mysl bude běhat v kruzích. Bude na vás kladeno tolik nároků, že bude nemožné se rozhodnout. Jděte za svým prvním instinktem. Kozorozi, máte v tomto roce obrovskou šanci pro kariérní posun. Přirozený sklon šplhat po žebříčku společenských a podnikových funkcí je vám dán do vínku.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, zvyšte důvěru ve svou práci a způsob, jakým ji prezentujete. Většina názorů, které mají vaši zaměstnavatelé, vyplývá z vašeho vlastního postoje a vlastní důvěry v práci, kterou děláte. Co se týče stinnější stránky vašich profesních záležitostí, můžete být častěji konfrontováni s arogancí a tvrdohlavostí některých jedinců v okruhu vašeho pracoviště.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Pokud je třeba přijmout následky vašeho rozhodnutí, odpověď je snadná. Přijměte je se všemi důsledky, ale ukažte i co nejvíce originality. Toto je stanovisko, které byste měli zaujmout. A držte se dál od dobrodružných a riskantních kroků. Jinak doslova spláčete nad výdělkem. 

Podívejte se do galerie, jaký březnový den je pro vás nejlepší pro neočekávaný zisk peněz, třeba v loterii.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu