Close search

Jste single a kamarádky vám radí, jak se statusu zbavit? Mnohdy napáchají více škody než užitku

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Rozešla jste se s přítelem a vaše kamarádky to pomalu prožívají více než vy. Hlavně má každá z nich pocit, že její rada je ta nejlepší. Vy tak čelíte smršti odborných návodů, jak se z rozchodu vzpamatovat, jak si najít přítele nového, co dělat, co nedělat a jak to dělat.

Jak se zachovat, když se vám snaží vytvořit manuál ideálního vztahu, rande, přístupu k výběru potencionálního partnera? Prostě vám naplánovat život tak, abyste (podle nich) byla nesmírně spokojená až na věky? V každém případě buďte upřímná. Hlavně k sobě.

Ty jsi na Tinderu? Cože?

V dnešní době je možností k poznání vašeho prince nespočet. Mezi nejčastější patří dnes seznamkové portály, kterých je stále více a více. Odvykly jsme si chodit mezi lidi, raději si najdeme manžela doma na gauči. Stejně tak to mohou vidět i vaše kamarádky. Při zjištění, že jste si vytvořila účet na jedné ze seznamek, se jejich obličej protáhne a vy si najednou připadáte jako někdo společensky nežádoucí. Pokud ale nemáte náladu odmítat pozvání na drink od mužů v baru, klidně zůstaňte doma a cvičte si pohyby prstem doleva a doprava. Je mnoho případů, kdy láska přes internet skončila happy endem.

Tak pojď ven, pořád jen sedíš doma!

Jestliže nemáte chuť být mezi lidmi, tak nechoďte. Přemlouvání od kamarádek, že na dveře vám pan Božský sám nezazvoní, hoďte za hlavu. Stejně byste tam jen seděla s otráveným obličejem a jejich pokusy o to, vykouzlit vám úsměv na tváři by vás ještě více rozladily. Naštvaná byste byla vy i ony. Až se budete cítit, že jste připravená navazovat nové potenciální známosti, bude to vhodnější čas pro to si s děvčaty vyrazit, než kdyby vás nutily.

Ten kluk včera byl fajn, jsi moc náročná

Nikdy neslevujte ze svých standardů. Jsou tu od toho, abyste věděla, co chcete. Pokud polevíte, akorát skončíte ve vztahu, ze kterého budete nešťastná. Z předešlých známostí jste poučená, co jste schopná překousnout a co už ne. To stejné platí i o vzhledu. Není to povrchní, partner vás musí přitahovat i fyzicky, nejen tím, že se na rande budete smát celou dobu od ucha k uchu. To zvládne i kamarád, ale ten vyvolený by měl probudit motýly ve vašem břiše.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu