Close search

Jste pro něj prioritou: Jak poznáte, že váš vztah bere partner vážně?

Pixabay Zdroj: Pixabay

Nalijme si čistého vína. Letité soužití nemusí zákonitě znamenat kvalitní vztah. Zda si vás váš partner považuje nepoznáte jen ze sladkého "Miluji Tě", ale i z jiných věcí. Jaké to jsou?

1. Rodina

Své rodině a kamarádům nikdo nepředstavuje krátké románky. To, že vás vaše drahá polovička představila svým blízkým, je prvním důležitým krokem. Nečekejte ale hned, že vám po téhle události nasadí zásnubní prsten. Rozhodně máte slibně našlápnuto.

2. Dovolená

Strávit společně nějaký čas vyžaduje velké úsilí ze strany vás obou. Musíte společně plánovat a učinit také pár kompromisů. Pokud jste již svolili k tomu strávit spolu čas v neznámém prostředí a ve zdraví to přežijete, čeká vás jistě společná budoucnost. Je jen na vás, jak dlouhá bude.

3. Říká vám: Miluji tě

Vyjádřit sví city partnerovi není pro každého samozřejmostí. Ne každý se dokáže svému partnerovi otevřít. Ale pokud už tuto kouzelnou formuli z úst vypustil a nebojí se vám ji říkat, máte skoro vyhráno.

4. Jste pro něj/ni prioritou

Nají si v dnešní uspěchané době čas, není vůbec jednoduché. Takže pokud si váš partner i přes všechnu práci dokáže na vás najít chvilku a dá vám jasně najevo, že jste důležitější, važte si toho.

5. Stěhujete se k sobě

Jakmile se spolu rozhodnete bydlet, je váš vztah vážný. Skutečnost, že svoje naprosté soukromí se rozhodneme sdílet s tím druhým, je jasným ukazatelem toho, že s dotyčným nerandíme jen pro zábavu. 

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu