Close search

Taylor Hill, nejmladší z andílků Victoria's Secret, pomocí make-upu vyjadřuje, jak se cítí

Showpix.cz Zdroj: Showpix.cz

S modelingem začala ve čtrnácti letech, na křídla si ale musela počkat, až bude dostatečně stará. Pravidelně dře své pružné tělo v posilovně, a i když miluje make-up, ráda nechává pleť dýchat a regenerovat.

Je přirozeně krásná, zábavná, úspěšná a na nic si nehraje. I díky tomu modelku Victoria's Secret na Instagramu sleduje skoro čtrnáct milionů lidí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Hill (@taylor_hill),

Kdo je Taylor?

Ne vždy to ale bylo s popularitou tak jednoduché. Na střední škole se s vytáhlou a hubenou dívkou, která podle svých slov měla zvláštní povahu, nikdo nechtěl bavit. Modelingový skaut se musel hodně snažit, aby čtrnáctiletou Taylor přesvědčil, že je hezká a má před sebou nadějnou kariéru.

„Když jsem se začala věnovat modelingu, psali mi na Facebook lidé, kteří se mnou do té doby nemluvili. Bylo to ve stylu: „Čau, pamatuješ si mě?" Myslela jsem si, jo, jasně, pamatuji si, jak špatně jsi se ke mně choval," vzpomíná po letech.

Taylor se narodila 5. března 1996 v Palatine v Illinois a má tři sourozence. Sestra Mackinley a bratr Chase se chytli ve stejné branži, ona je ze sourozeneckého tria jednoznačně nejúspěšnější.

V šestnácti se pokusila dostat do rodiny Victoria's Secret, ale byla ještě příliš mladá. Nicméně ve společnosti zanechala dobrý dojem a jakmile jí bylo sedmnáct, dostala první job - focení kolekce s názvem PINK. A po následujících narozeninách už se v jejím portfoliu objevují slavná křídla a status nejmladšího andílka Victoria´s Secret sezony.

 

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Hill (@taylor_hill),

Líčení online

Modelky se netají tím, že ve svém volném čase nosí buď minimum make-upu, nebo žádný, a tomu se není co divit. Někdy se stane, že mají během dne i pět přehlídek a na každou potřebují jiný make-up, takže pak nechávají svou pleť „odpočinout a dýchat“. Stejně to má i Taylor.

Jsou ale dny, kdy si tvoření make-upu užívá. Ve videu na svém instagramu ukazuje, jaké produkty jsou její nejoblíbenější a říká: „Ženy jsou přirozeně krásné bez make-upu a nemyslím si, že ho potřebují. Myslím si, že dívky mají rády make-up, protože je to zábavné a trochu kreativní, když dělají každý den maličko jiné věci a můžou pomocí make-upu vyjádřit, jak se cítí. A to je důvod, proč já mám ráda make-up.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Taylor Hill (@taylor_hill),

Sport

„Miluji fitness a cvičení, před modelingem jsem byla gymnastka a pět let jsem dělala balet,“ vypočítává svoje pohybové aktivity. Vztah ke sportu má od dětství, kdy jí k tomu přivedla matka. Na svém profilu Taylor pravidelně přidává také videa, jak dře v posilovně. Profesionální modelka si totiž musí stále držet nádhernou postavu. Cvičí nejen proto, že potřebuje být štíhlá, ale zároveň chce vypadat zdravě. Na přehlídkách totiž vídá slečny, které jsou až příliš štíhlé a to se jí nelíbí.

Nejčtenější články