Close search

Učitelka blogerů Jessica Wang: Její módní styl učaroval statisícům lidí

Instagram.com/jessicawang Zdroj: Instagram.com/jessicawang

Narodila se v Číně, ale zakotvila v rušném New Yorku. Jessica Wang má jedinečný, nenahraditelný styl a snaží se lidem dodat odvahu nebát se vyjádřit svou osobnost pomocí stylu oblékání. Svého sociálního vlivu si je dobře vědoma, předává své dovednosti začínajícím blogerům

Jessica i její stránka Not Jess Fashion se stala světovou stránkou díky kvalitnímu obsahu. Na Instagramu tuto ženu sleduje skoro 730 tisíc lidí.

Kdo je Jessica?

Jessica je hlavně módní blogerka, která má vliv jak na Americkou, tak na Čínskou populaci lidí. Při prvním pohledu na její Instagramovou stránku je vidět, že miluje hravost, barvy a hlavně kvalitu. Díky svému odvážnému stylu a perfektním fotografiím se stala odbornicí na digitální svět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Wang (@jessicawang),

Not Jess Fashhion

Na její stránce Not Jess Fashion pravidelně sdílí momenty života a publikuje články týkající se života v New Yorku, cestování, jídla, stylu, krásy.

Svým jedinečným citem pro estetiku a odvážným jednáním pomáhá ostatním lidem dodat odvahu, aby se nebáli a vyjádřili pomocí stylu a barev svou osobnost, která je u každého člověka jedinečná. Neustále kombinuje pouliční kousky s luxusními módními značkami a je příkladem, že styl není pouze o luxusu, ale i o citu.

Pravidelně jí věnují pozornost největší světové značky, kterými jsou Burberry, Dior, Bulgari, Coach, David Yurman, Omega, nebo YSL. "Oblečení je jako přátelství. Chceme kvalitu, ne kvantitu,“ napsala na svůj Instagram.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jessica Wang (@jessicawang),

Pomáhá ostatním

Své poznatky, které získala během let v mediálním světě si nenechává pro sebe. Zajímavostí je, že se snaží pomoct i začínajícím blogerům, kteří se snaží v tomto odvětví prorazit. V kategorii „Blog tips“ dává rady, jak začít, být efektivní, jaké nástroje je dobré používat pro zajištění návštěvnosti, nebo dosahu stránky.

Google Analytics se zdá být nejuniverzálnějším webovým nástrojem,“ uvedla na svém webu.

Nejčtenější články