Close search

Jennifer Lopez jde do nového: S manželem si pořídili svůj nejdražší dům

Realtor Zdroj: Realtor

Jennifer Lopez se vedle zpěvácké a herecké kariéry stíhá věnovat také nemovitostem. S manželem si jich koupili už několik.

O Jennifer Lopez a jejím manželovi Alexovi Rodriguezovi se říká, že mají téměř tolik domů jako zdrojů příjmů.

Bude na tom něco pravdy. Ona vydělává jako zpěvačka, herečka, producentka, designérka a podnikatelka. On je bývalý, ohromně úspěšný baseballový hráč, podnikatel a televizní moderátor.

Hvězdná lokalita

Posledním přírůstkem do jejich realitního portfolia je luxusní nemovitost, kterou si pořídili v Miami, konkrétně v lokalitě Star Island. Ta, jak už název napovídá, je plná hvězdných sousedů. Tomu odpovídala také cena. Dvojice za jednu z 34 nemovitostí na ostrově zaplatila 40 milionů dolarů (asi 880 milionů korun).

Dům byl postaven v roce 2003 a naposledy změnil majitele v roce 2011 za 25 milionů dolarů (tehdy přibližně 440 milionů korun). Rozprostírá se na téměř 4000 metrech čtverečních pečlivě upravovaných pozemků a skládá se ze dvou částí. Tu první představuje typicky španělská usedlost s bílou štukou a k ní přiléhá dům pro hosty. Dohromady mají deset ložnic a deset koupelen.

Část z toho je určena také pro zaměstnance, kteří se o sídlo starají. Majitelé tady mají vlastní sekci se soukromým obývacím pokojem, pracovnou a ohromnou ložnicí, která pojme také piano.

Fotogenický dům

Stylově jako by nemovitost vypadla z Lopezové videoklipu - za kovovou bránou je dlouhá příjezdová cesta lemovaná vzrostlými palmami, které se koupou ve smaragdově zeleném osvětlení. Do domu vedou dveře z kombinace sklo-dřevo a nad nimi je balkon, z kterého lze sledovat příchozí. Z opačné strany je zase výhled na oceán, k němuž vedou také dvě z teras. Samozřejmostí je velký bazén netradičního tvaru.

J-Lo a A-Rod, jak se páru moderně říká, vlastní na půl tuctu dalších nemovitostí, včetně rozlehlého duplexu na Manhattanu. Některé ze starších nákupů nechají předělat a pak je prodají. Není tedy jisté, jestli se na Star Islandu usadí, nebo časem pošlou svojí nejdražší, čtyřicetimilionovou rezidenci dál. Pokud se v ní ale usadí, budou mít za sousedy tyto hvězdy - Sean “Puffy” Combs, Gloria Estefan nebo Shaquille O’Neal.

Na novou nemovitost Jennifer Lopez se můžete podívat do GALERIE:

Nejčtenější články