Close search

Jednoduchý návod, jak být krásná i v zimě

Zdroj:

Jak se líčit v zimě? Pouhé tři kroky vám pomohou vykouzlit perfektní líčení do mrazivých dnů. Základ je jasný. Třpytivé odstíny, matné rty a rozjasněná pleť ve zlatých a teplých barvách.

DOKONALÝ ZÁKLAD

Dokonalý základ líčení je klíčem k úspěchu. Proto pro bezchybný make-up rozhodně nepřeskočte fázi nanášení rozjasňovací báze. Samotný make-up vždy vybírejte o odstín tmavší, než je vaše pleť. Rozjasňující korektor pak použijte na kruhy pod očima, linii pod obočím, konturu rtů a všude tam, kde je potřeba něco zakrýt či rozjasnit. Nakonec použijte bronzer.

ROZZÁŘENÉ OČI

Zvýraznění očí nejsnadněji dosáhnete aplikací očních stínů například zlaté barvy do vnitřního koutku oka. Na očním víčku pak slaďte s hnědou a zvýrazněte také okolí linie řas na spodním víčku. Tím dojde k celkovému zvýraznění oka. Nakonec dolaďte černou řasenkou.

MATNÉ RTY

Rty nejprve definujte pomocí bílé korektivní tužky. Štětečkem na rty a rtěnkou zvýrazněte kontury rtů a poté vyplňte matným odstínem. Slaďte červenou rtěnku s lakem na nehty podobné barvy. Pokud vás červená na nehtech nudí, experimentujte a zvolte slavnostní zlatou.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu