Close search

Jamie Cagan: Spirituální koučka, která mění negativní myšlenkové vzorce a terapií vede k emoční svobodě

Instagram Zdroj: Instagram

Vystudovala školu se zaměřením na módu. V módě působila několik let. Tento směr ji však neuspokojoval, proto se vydala na cestu osobního rozvoje. Dnes je spirituální koučkou, která staví na východních naukách, ale využívá i moderní psychologické techniky jako je neurolingvistické programování nebo EFT - terapie emoční svobody. Tato žena vám pomůže odstranit překážky, které vám brání ve štěstí. Jsou totiž především ve vaší mysli a právě tam Jamie pracuje.

V průběhu života se někteří lidé trochu zatoulají. Neví kudy kam. Nejsou si jisti, jestli to, co dělají, dává smysl. Tento rozpor v sobě ale nemusí nosit na svých bedrech úplně sami. Jsou lidé, kteří dokáží druhým pomoci najít sebe sama a svou vlastní cestu. Jednou takovou osobností je Jamie Cagan.

Od světa módy až k duchovnímu rozvoji

Jamie Nicole Wirht se narodila ve slunném Los Angeles v Kalifornii, kde také dodnes žije se svou rodinou. Instagramový profil, který sleduje skoro 25 tisíc lidí, má pojmenovaný jako selectively.spiritual. Je jednou z influencerek, kterým sociální média dávají příležitost sdílet s ostatními příběh svého života.

Jamie vystudovala školu zaměřenou na módní průmysl, oděvní zboží a obchod. Po vysoké škole pracovala čtyři a půl roku v módě. Postupem času si uvědomila, že tento styl života ji nenaplňuje a že chce dělat práci, ve které by pomáhala jiným lidem.

Vysokou školou vzdělávání nekončí

Po uvědomění, že chce být prospěšná lidem, kteří vyhledávají pomoc, navštěvovala školu University of Santa Monica a získala certifikát v duchovní psychologii. Hned potom navázala na kurz jógy a stala se lektorkou. Kurzů, které absolvovala a navazují na sebe, je mnoho. Jedním z nich je výcvik meditace.

Stále se snaží vzdělávat, aby porozuměla lidem, kteří hledají pomoc a také, aby se i ona sama stala lepším člověkem.

Na svém webu o sobě napsala: „Mohu být nazývána učitelem, ale jsem 100% studentem života. Nejsme jím všichni?“

Čemu se Jamie vlastně věnuje?

Jamie věří v kouzlo vesmíru. Lidé to nazývají různě: bůh, energie, zdroj... Je si plně vědoma toho, že naše myšlenky utváří realitu, ve které žijeme, podobně jako slavná autorka Louise Hay. Jamie využívá sílu meditace, prastaré východní nauky, ale i moderní techniky, které mění negativní mentální vzorce nebo odstraňují bloky bránící jasnému myšlení. Působí jako certifikovaná koučka metod NLP nebo EFT.

Právě NLP - Neurolingvistické programování je souborem metod, jak měnit zakotvené neuromapy, které člověka negativně ovlivňují. Principem je ovládat své myšlenkové vzorce a tvořit myšlenky tak, abychom si skutečně vytvářeli realitu, ve které se budeme cítit spokojeni.

Metoda se zaměřuje na komunikaci člověka s jinými i se sebou samým. Jde o způsob vyjadřování, vědomé používání řeči, ale i smyslového vnímání pro celkové vylepšení života.

Vylepšit život dokáže i technika EFT - Emotional Freedom Technique, česky terapie emoční svobody. Moderní technika si klade za cíl odstraňovat nahromaděné negativní emoce, blokády, které omezují naši mysl. Způsobují psychické problémy, ale můžou se změnit i na fyzické potíže v podobě bolesti. EFT přináší téměř okamžitou úlevu.

Jak Jamie pomáhá jiným? PODÍVEJTE SE DO FOTOGALERIE:  

Nejčtenější články