Close search

Jaký vás čeká sex podle znamení? A s kým si to nejvíce v životě užijete?

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Všímali jste si někdy, v kterém znamení se narodili ti, kteří vás v životě nejvíce přitahovali? Podle magazínu Popsugar ke každému znamení přísluší jiná touha po sexualitě a prožitku. Následující výčet nabízí i propojení těch znamení, které si užijí ten nejlepší sex ve svém životě.

1. Beran

Berani rádi loví a dobývají. Nepotrpí si na emoce, ale snadno je zkrotíte třeba vískáním ve vlasech.

Nejlepší sexuální partneři: Lev, Váhy, Blíženec, Štír.

 

2. Býk

Na rozdíl od Berana si Býk užívá spíše cestu než cíl. Užívá si blízkost druhé osoby, dotyky, vůně a sex požívá všemi smysly. Provokace ho dokáže dostat do kolen. Sám nebývá iniciativní, ale vyčkává, až něco začne partner.

Nejlepší sexuální partneři: Štír, Rak, Panna, Kozoroh.

 

3. Blíženec

Blíženci milují hru. Nejsou sice příliš otevřeni nových věcem, ale rádi flirtují a zaujímají pozornost ostatních třeba tím, že se nestydatě vyjadřují. Sex je pro ně hlavně o zábavě.

Nejlepší sexuální partneři: Býk, Blíženec, Střelec, Vodnář. 

 

4. Rak

Raci jsou mistři empatie. Rádi poznávají niterné pocity svého partnera, a proto moc dobře ví, kde pohladit, kde přitlačit a kde být naopak jemný, aby se partner svíjel vzrušením. Užívají si dlouhé předehry. A ze všeho nejvíc milují orální sex.

Nejlepší sexuální partneři: Býk, Lev, Kozoroh, Ryby.

 

5. Lev

Pokud u lva přeskočí jiskra, započne sexuální exploze. Lvi se hodně spoléhají na svůj šarm a chemii. Jako milenci jsou pozorní, ale potřebují být ujišťováni o svých schopnostech. A jejich nejvíce erotogenní část jsou záda.

Nejlepší sexuální partneři: Štír, Beran, Střelec, Lev. 

 

6. Panna

Panny a cudnost? Všechno, jen to ne. Panny naprosto zbožňují sex a smyslnost. Vzrušují je doteky, dlouhé předehry nebo i obyčejná masáž.

Nejlepší sexuální partneři: Býk, Váhy, Ryby, Kozoroh.

 

7. Váhy

Váhy jsou sofistikované nemravné, i co se týče sexu. Na nemravné pokřikování je neužije. Ale dráždivé krajkové spodní prádlo, romantické hudba či dvojsmyslnou slovní předehra je dokáže pěkně rozhicovat.

Nejlepší sexuální partneři: Beran, Blíženec, Lev, Střelec.

 

8. Štír

Sexuální zážitek se Štírem je rozhodně nezapomenutelný. Štíři jsou neuvěřitelně vášniví, živočišní a sexuální. A milují, když vás mají pod kontrolou. Rádi experimentují a chtějí si to vždy užít naplno.

Nejlepší sexuální partneři: Býk, Lev, Štír, Ryby.

 

9. Střelec

Pozorní a láskyplní, ale poměrně rychle se začnou nudit. Rádi hledají dobrodružství nejen v životě, ale i v posteli. Singles Střelci umějí dokonale flirtovat a mohou působit až promiskuitně. Rozhodně rádi vyzkouší netradiční sexuální polohy.

Nejlepší sexuální partneři: Lev, Beran, Blíženec, Vodnář. 

 

10. Kozoroh

Kozoroh a Štír jsou bezesporu nejvášnivější znamením. Kozorohy tedy nemusíte dlouze svádět – mají chuť neustále. Pyšní se dlouhou sexuální výdrží. Stačí se dotknout jejich nohou a kolen a máte je okamžitě v hrsti.

Nejlepší sexuální partneři: Rak, Býk, Kozoroh, Panna.

 

11. Vodnář

Vodnáři tíhnou k intelektuálnu a idealismu. Jsou ochotni nechat se vést, ale nechtějí se vzdát kontroly úplně. V posteli si s partnerem rozumí pouze tehdy, pokud se sejdou na stejné mentální úrovni.

Nejlepší partneři: Blíženec, Vodnář, Střelec, Panna.

 

12. Ryby

Ryby jsou jedni z nejpozornějších sexuálních partnerů. Dokážou být jak romantičtí, hraví, eroticky založení a otevření novým zkušenostem. V sexu se zaměřují spíš na potěšení partnera než na to svoje. Mají hodně bujnou fantasii.

Nejlepší sexuální partneři: Rak, Štír, Panna, Váhy. 

Nejčtenější články