Close search

Královna kreativních účesů Amber Clark. Jak žije žena, která je vzorem pro celý svět?

Instagram Zdroj: Instagram

Popularitu si zajistila hlavně díky fotogenické rodině. Snímky, které sdílí na svých sociálních sítích a blogu, vypadají jako z katalogu na dokonalost. Proslavily ji originální účesy, postupem času na nich spolu s manželem postavila své podnikání - královna kreativních kštic Amber Fillerup Clark.

Amber Fillerup Clark je jednou z mnoha influencerek, která má svůj blog o cestování, módě, kosmetice a životním stylu. Na Instagramu ji sleduje 1,4 milionu lidí a číslo stále roste. Nicméně jednou věcí je specifická...

Poznávací znamení

Modelka aktuálně žije s manželem Davidem a třemi dětmi v Arizoně. David odešel z vysoké školy, když Amber začala být populární. Tehdy se naučil fotit a je nedílnou součástí jejich společné práce.

I když je u ní rodina na prvním místě, vedle této životní role Amber podniká. Barefoot Blonde Hair je společnost na prodlužování vlasů, kterou založila společně s manželem v roce 2016.

„Na začátku byl blog Barefoot Blonde místem, kde jsem mohla sdílet své účesy a každodenní oblečení. V mladém věku jsme používala kreativní účesy jako způsob vyjádření osobního stylu. Chtěla jsem to sdílet s ostatními,“ napsala na svém blogu Amber. Kreativní účesy jsou jejím poznávacím znamením stále...

Originál každým coulem

Vlasy, kterými se Amber může chlubit, kudy chodí, právem vzbuzují pozornost. Nedá se říci, jak dlouho ráno stojí před zrcadlem, ale stojí to za to. Její originální účesy berou dech a ženy jí schopnost vytvářet nové a nové vlasové kreace závidí. Pokud vás její účesy ohromí, na svém YouTube vám dá návody, jak jich docílit.

„Nejlepší radu, kterou jsem dostala, je - vytvořit si život, ve kterém už nikdy nebudete muset ‚pracovat‘, protože si užíváte to, co děláte. Psaní blogu a firma je pro mě především radost. Jsem vděčná svým čtenářům a fanouškům za to, že mi dali příležitost dělat každý den to, co miluji,“ uvedla Amber.

NAHLÉDNĚTE DO FOTOGALERIE NA DÍLA KRÁLOVNY KREATIVNÍCH ÚČESŮ:

Nejčtenější články