Close search

Jaká je vaše oblíbená poloha podle horoskopu? Zjistěte to a užijte si nejlepší milování vašeho života!

Pixabay.com Zdroj: Pixabay.com

Jaká je vaše oblíbená sexuální poloha? Střídáte jich rádi více nebo si bohatě vystačíte s jednou? A kolik jich dokážete dát dohromady? Sotva 3 - 4, nebo znáte pomalu celou Kámasútru? Hvězdy vám poradí, která poloha je pro vás tou nejvíce vzrušující.

BERAN

Berana nejvíce rozhicuje pořádný anální sex. Pro mnohé je to zvláštní až nechutné. Ovšem kdo ho ovšem jednou prožije, už to nechce jinak.

BÝK

Židle. Nasednout na partnera na židli nadchne nejen vás, ale i vašeho partnera. Počáteční ostych, vystřídá neuvěřitelná­ slast.

BLÍŽENCI

Z boku a hlavně tvrdě. Pravidelné, rychlé tempo a sex natvrdo Blíženci prostě milují. Pokud vás u toho někdo ještě zatahá za vlasy, je pro vás tahle poloha tou pravou.

RAK

Raci o poloha 69 je tou pravou sexuální polohou. Odhoďte tedy stud a večer si ji hned vyzkoušejte.

LEV

Poloha svíčky je sice náročnou polohou, která se vám možná nepodaří hned napoprvé, ale po pravidelném tréninku to bude stát za to.

PANNA

Poloha, pro kterou žijete, je zezadu jako pejsci. Panny milují ten intenzivní pocit. Tak se nestyďte a příští sex si zase užijte!

VÁHY

Váhy patří v sexu k těm zkušenějším a vášeň v nich vzbuzují všechny polohy, při kterých jsou zavěšeni hlavou dolů. Umějí si prostě říct, jak to chtějí.

ŠTÍR

Štíři rádi ukazují svou převahu a nejlépe se cítí v sedle. Partner nemá moc na výběr a po krátké předehře ví, že za pár chvil bude osedlán.

STŘELEC

Střelci nemají příliš vytříbený vkus na sexuální polohy, ale vyžívají se v orálu. Ten musí trvat dlouho a často Střelcům stačí místo samotného sexu.

KOZOROH

Klasická poloha na misionáře je pro Kozorohy tou pravou. Prakticky neexistuje sex, který by touto polohou nekončil. Dalo by se říct, že si vystačíte jen s ní.

VODNÁŘ

Vodnáři nejsou přílišnými nadšenci sexu a s partnery si raději povídají nebo se chovají jako kamarádi. Sex je pro ně spíše nutností, příliš si ho neužívají.  

RYBY

Ryby prožívají největší slast při poloze vestoje a zezadu. Cítí při tom naprostou intimitu, a zároveň mají prostor pro sebe. Tím, že vám partner nekouká do obličeje, se dokážete perfektně uvolnit a sex si užít.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu