Close search

Jak utrácejí děti miliardářů? Dcera Gatese studuje, jiní hýří dolary rodičů, co to jde

Instagram Zdroj: Instagram

Děti miliardářů se mohou těšit z privilegií, která většina lidí nikdy nepozná. Někteří utrácejí peníze svých rodičů za studia a sporty, jiní zvolili luxusní styl života a nebojí se dávat peníze za drahé oblečení, auta nebo šperky. Jak si žijí děti nejbohatších lidí světa?

Dcera Billa Gatese, zakladatele společnosti Microsoft, se pečlivě věnuje studiu a jezdectví. Má také vášeň pro cestování a snaží se skutečně nahlédnout do všech koutů světa. Ať už se jedná o jezero Como v Itálii, Barcelonu nebo Austrálii, Gatesova dcera chce vidět vše. Jennifer také ukončila svá studia na prestižní Stanfordské univerzitě, kde roční poplatek činí 50 703 dolarů (1,14 milionu korun). Mladá dívka se od dětství věnuje i jezdectví, kterým tráví také mnoho času.

Vzorné děti

Eve Jobs, která je dcerou zesnulého zakladatele společnosti Apple, Steva Jobse, také studuje. Ale mimo své univerzitní povinnosti se jako většina dospívajících ráda baví a cestuje. Její možnosti jsou samozřejmě mnohem rozsáhlejší než většiny lidí, ale podle jejího Instagramu je znát, že velmi ráda pobývá u moře nebo v Itálii.

Dcera Richarda Bransona, majitele konglomerátu Virgin, podědila dobrodružného ducha po svém otci stejně jako její bratr. Oba se i s otcem věnují horolezectví a alpinismu. Její bratr je na druhou stranu i člověk, kterému záleží na rodinném štěstí, proto pro svoji manželku uspořádal v roce 2013 v Jižní Africe skoro královskou pětidenní svatbu.

Luxus především

Některé děti bohatých rodičů se snaží dostat ze svých možností vše, co jenom lze. Místo studia a poznávání je zajímá spíše luxusní život.

Alexa Dell, která je dcerou CEO technologické společnosti Dell, utrácí peníze rodičů za drahé zboží. Její otec Michael Dell se může pochlubit majetkem v hodnotě 27 miliard dolarů (607,5 miliardy korun), proto si jeho dcera také velmi ráda užívá létání soukromými tryskáči. Obléká se většinou do drahého designérského oblečení od značek Gucci nebo Dolce & Gabbana a odpočívá u moře na jachtách. Koneckonců si to může dovolit.

Podobný styl investování rodičovských peněz si vybrali i bratři Peter a Harry Brantovi, kteří jsou synové vlastníka a CEO americké papírenské společnosti White Birch Paper Company. Jeho majetek se odhaduje na více než 500 milionů dolarů. Jeho synové velmi rádi cestují na luxusních jachtách a žijí v drahých hotelích. Potrpí si na designové oblečení, které může stát i desítky tisíc korun, a drahé hodinky a šperky. Svůj životní styl s velikou oblibou prezentují na Instagramu.

Podívejte se v naší fotogalerii, jak žijí děti miliardářů.

Nejčtenější články