Close search

Jak spojit vánoční dárek s novoročním předsevzetím? Zkuste alternativní pojetí!

Adrop Zdroj: Adrop

Zavřené obchody, nemožnost se setkávat, nařízená karanténa – i to ovlivňuje přípravu letošních Vánoc a nákup dárků pod stromeček. Přinášíme vám pár méně tradičních tipů na dárky, které lze pořídit jednoduše, za pár korun a můžou se stát pro obdarované i určitou pozitivní motivací k tomu, aby do nového roku vstoupili s předsevzetím, které není tak těžké naplnit. Anebo alespoň symbolicky pomohli těm, které pandemie covid-19 zasáhla nejvíce.

Vyběhněte do nového roku ONLINE

Chcete začít s během, nebo už běháte a chcete se posunout na jinou úroveň? Zkuste do toho skočit pod odborným dohledem instruktora. Měsíční online kurz běhu vám dá tu správnou průpravu, ať už protipandemická opatření budou jakákoliv. Běhat a udržovat si kondici totiž můžete za každých okolností, lockdown nelockdown. Profesionální analýza běhu a došlapu, běžecký tréninkový plán připravený na míru vám a vašim cílům, videa s návody, jak správně běhat, jak se protahovat a jakými cviky podpořit lepší běžecký výkon můžete třeba prostřednictvím zakoupení poukazu na https://www.adrop.cz/online-kurz-behu. Za 790 Kč získáte přístup do členské sekce, ve které na vás čeká videotéka plná videí a zároveň návod, jak správně natočit svůj styl běhu. Běžecký instruktor poté provede analýzu vaší běžecké techniky a došlapu a připraví pro vás rady, co zlepšit a jak z běhu vytěžit maximum. Společně si pak řeknete, jaké jsou vaše běžecké cíle a on vám podle vašich zkušeností, kondice a vašeho okolí sestaví tréninkový plán na míru.

Darujte Skutečný dárek a lepší budoucnost

Uzavření škol kvůli koronaviru dopadlo nejhůře na děti z chudých rodin, které často nemají doma počítač a internet. Mnohé z nich ztratily kontakt se školou. Kvůli tomu se ještě více rozevírají nůžky mezi vzděláním dětí z chudých a „normálních“ rodin. Darujte jednomu dítěti měsíc doučování v rodině nebo na dálku. Dárkové certifikáty jsou dostupné za 400 Kč na https://www.skutecnydarek.cz/p/mesic-doucovani/, kde najdete i příběhy dětí, kterým již bylo pomoženo. Projekt s názvem Skutečná pomoc zajišťuje organizace Člověk v tísni a svým programem pomáhá nejen školákům. Její činnost můžete podporovat i pravidelným přispíváním a pravidelně tak pomáhat těm, kteří to potřebují.

Dejte cigaretám vale a zkuste to alternativně


Čím dál více českých kuřáků se snaží seknout s tradičním kouřením, tedy cigaretou a hledají cestu ze své závislosti přechodem na tzv. tabákové alternativy. Zkuste sáhnout po jedné z novinek: zařízení na zahřívání tabáku glo HYPER může představovat ten správný krok ke změně. Je nástupcem předchozích zařízení na zahřívání tabáku, které se jako tabáková alternativa těší u spotřebitelů čím dál větší popularitě. Přináší celou řadu technologických a uživatelských vylepšení. Kromě nového stylového designu patří mezi ty nejzásadnější změny nová velikost tabákových náplní ve formátu demi, které se více přibližují potřebám uživatelů a jsou k dostání ve 4 chuťových variantách, včetně mentolové či ovocné. Má elegantní zaoblené tvary, matný kabát z kvalitního a odolného materiálu a k výběru je ve 4 exkluzivních barevných provedeních: černo-bílou klasiku doplní výraznější oranžová a modrá. Uživatelsky nabízí HYPER jednoduché ovládání jedním intuitivním tlačítkem a na jedno plné nabití přístroj vydrží až 20 opakovaných použití. Startovací balíček obsahující zařízení glo HYPER a 3 krabičky náplní neo je k dostání za 300 Kč. Více na https://shop.myglo.cz/.

Nejčtenější články