Close search

Jak žije nejmladší Trumpova dcera? Jméno dostala podle šperku

Instagram Zdroj: Instagram

Americký prezident Donald Trump má celkem pět dětí, které dostaly nejlepší možné vzdělání a výchovu v amerických velkoměstech. Všechny ratolesti stojí při svém otci, jak již prokázaly během prezidentské kampaně. Jeho nejmladší dcera Tiffany se však zájmu veřejnosti spíše vyhýbá. Jak žije Trumpovo jediné dítě z druhého manželství?

Světla velkoměsta, privilegia vyšší společnosti, ale také břímě slavného jména, to vše si s sebou od dětství nese Trumpova nejmladší dcera Tiffany Ariana Trump. Je to jediné prezidentovo dítě, které má se svojí druhou manželkou Marlou Maples, kterou si vzal v roce 1993. Jejich společná dcera se narodila o rok později a jméno dostala po slavném šperkařství Tiffany. I tento aspekt možná částečně vypovídá o jejím luxusním stylu života, který si díky majetku svých rodičů dopřává.

Ani rozvod nepotrhal rodinná pouta

Tiffany rozhodně není nováčkem na vybraných přehlídkách ani uzavřených akcích. Od malička je navštěvovala se svými rodiči, jelikož Trump byl často zvaným hostem. Nehledě na to, že se její rodiče rozvedli v roce 1999 a Tiffany vyrůstala se svojí matkou v Los Angeles, nikdy neztratila kontakt s rodinou nebo otcem.

Údajně má velmi dobré vztahy se všemi svými nevlastními sourozenci jako Ivankou, Ericem, Donaldem juniorem nebo nejmladším Barronem. Ivanka Trump, která má vlastní módní značku, své sestře například pomohla získat studijní stáž ve známém časopisu Vogue.

Prezidentská kampaň ji neminula

Mladou Tiffany někdy řadí mezi „zlatou americkou mládež“, která čerpá ze značného bohatství svých rodičů a žije převážně na sociálních sítích. Přesto se nejmladší Trumpova dcera objevovala i na televizních obrazovkách ve spojení s mnohem vážnějšími tématy. Tiffany velmi aktivně v roce 2016, kdy také ukončila své studium na Pensylvánské univerzitě, podporovala svého otce v jeho prezidentské kampani. Stejně jako její starší sourozenci veřejně vystupovala s proslovy před americkými voliči a médii.

I když se Tiffany snaží co nejméně účastnit politického života svého otce, čas od času se na některých akcích objeví. Zájem veřejnosti například vyvolala její fotografie z pochodu na podporu sexuálních menšin, který se konal v New Yorku. Pro mnohé ale bylo nemilým překvapením, když veřejnost zjistila, že cesta Tiffany do Srbska, která vyšla přibližně na 23 tisíc dolarů, se platila z daní amerických občanů.

A i když někteří mohou vtipkovat, že Tiffany je tou méně významnou dcerou, jelikož údajně žije v Ivančině stínu, nejmladší Trumpova dcera si aktivně buduje svůj vlastní veřejný obraz a může se pochlubit majetkem okolo 600 milionů dolarů (13,5 miliardy korun).

PODÍVEJTE SE NA TIFFANY TRUMP DO FOTOGALERIE:

Nejčtenější články