Close search

Jak si vybrat kvalitní a módní dámskou podprsenku?

Sinsay Zdroj: Sinsay

Pokud se chcete ve vašem oblečení cítit dobře, bude to chtít do šatníku zařadit také kvalitní dámskou podprsenku. Jestliže si s jejím výběrem nevíte rady, nezoufejte. Na následujících řádcích vám prozradíme vše podstatné. Proto čtěte a inspirujte se společně s námi!

Jak vybrat dámskou podprsenku podle typu postavy? 

Dámské podprsenky mohou mít mnoho podob. Na trhu najdeme různé modely, které se hodí pro různé typy postav. Pro ženy s bujným poprsím se výborně hodí dámské podprsenky s širokými ramínky. Tyto ženy pak jistě ocení i ty modely podprsenek, které mají na lemu zabudovanou pružnou gumu. Dámy s menšími vnadami se zase blýsknou v podprsence s tenkými ramínky. Slušet jim budou i dámské podprsenky s tzv. push-up efektem. Máte-li širší záda a větší vnady, můžete vsadit i na dámské podprsenky s překřížením v zadní části. Hodit se vám budou i sportovní modely dámských podprsenek. Ty jsou většinou hodně odolné a pevné.

Jak vybrat správnou velikost dámské podprsenky a jaké jsou módní barvy?

Velikost spodního prádla je zcela zásadní faktor. Pokud tedy rády nakupujete na e-shopech, vždy si na pomoc vezměte klasický krejčovský metr. Za jeho pomoci pak pečlivě měřte obvod vašeho hrudníku. Naměřený údaj je pak potřeba porovnat s velikostní tabulkou vybrané značky. Různí výrobci mají totiž nuance v číslování. Díky správnému měření a následnému porovnávání se snáze vyhnete nechtěným reklamacím. Co se týče barev, budou letos v kurzu přírodní a pastelové odstíny. Oříšková, svítivě žlutá i fialová podprsenka pro ženy tak bude v letošní sezóně dobré řešení. Vyhýbat se pak nemusíte ani černé nebo bílé klasice. Odvážnější z vás mohou vsadit také na dámské podprsenky se vzory a s motivy. In budou proužky, ale i puntíky nebo romantické květy. Výběr tak závisí na vás a na vašich preferencích. Myslete však na to, že podprsenky se vzory a s motivy si nerozumí s průhlednými tričky a šaty. Výbornou volbou bude i krajková podprsenka. Velmi vkusně bude působit, když vaše podprsenka a např. dámská tanga budou mít podobnou nebo stejnou barvu.

Z jakého materiálu vybírat dámskou podprsenku, aby byla příjemná na dotek a jak o ně pečovat?

U spodního prádla je důležitý i materiál, z kterého jsou podprsenky a kalhotky vyrobené. Na trhu jsou k mání syntetické i přírodní kousky. V posledních letech však vedou na plné čáře podprsenky a kalhotky z přírodních tkanin. Přírodní materiály jsou příjemné na omak a také jsou prodyšné. Jejich výhodou je pak i to, že jsou tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života není cizí velkým světovým módním značkám. Ženy tak mají z čeho vybírat. Na stylové spodní prádlo, které je vyrobené z příjemných a odolných materiálů, můžete kouknout také zde: https://www.sinsay.com/cz/cz/zena/spodni-pradlo. Tady si přijde na své každá milovnice kvalitního oblečení. O spodní prádlo pak musíme i vhodně pečovat. Dámské podprsenky perte nejlépe v rukách. Pokud je však chcete prát v pračce, navolte si na ní vždy šetrný program. Pokud má vaše podprsenka kostice, můžete je před praním ze spodního prádla vyjmout. Určitě pak nedávejte vaši podprsenku do sušičky.

Nejčtenější články