Close search

Jak si udržuje postavu, když zrovna není těhotná: Životní styl Meghan Markle

instagram Zdroj: instagram

Meghan Markle má za sebou perný rok. Stačila se vdát za prince Harryho, stát se vévodkyní, přestěhovat se do nového domu a ještě otěhotnět. Musíme ale říct, že v každém zlomovém okamžiku jejího života jí to sluší. Co dělá, že vypadá tak pořád mladě a svěže?

Meghan není tou ženou, která by měla štíhlou postavu a zářivou pleť zadarmo. Razí zdravý životní styl, který málokdy přeruší. Nedělá to ale jenom kvůli vnější kráse, ale také kvůli vnitřnímu pocitu a proto vypadá tak skvěle.

Pravidelnost

Meghan se snaží pravidelně sportovat, jíst vyváženě a pít hodně vody. Hlídá si i pravidelný odpočinek a už dávno to nedělá jen kvůli figuře. Tento zdravý životní styl se odráží na vzhledu pleti, vlasů, nehtů, ale i na psychice.

5 dní v týdnu nejí sacharidy

Meghan miluje těstoviny a hranolky, ale moc dobře ví, že častější konzumací sacharidů by si štíhlou postavu pokazila. Proto hlavně přes týden preferuje veganskou stravu. O víkendu si pak dopřeje klidně i milovanou italskou kuchyni.

Běh a chůze

Meghan si oblíbila běh, snaží se každé ráno už kolem páté hodiny pravidelně vybíhat. Když se jí z nějakého důvodu ranní kardio nepodaří skloubit, dá si přes den alespoň delší a svižnější procházku se psy.

Pravidelná jóga

Nejraději ze všech sportů Meghan mluví o józe. Už několik let je zarputilou jóginkou. Oblíbeným typem je vinyasa, která spočívá v dynamickém plynutí jednotlivých pozic s důrazem na hluboký dech. Tohle cvičení Meghan dodává nejen sílu, ale také pocity štěstí a mentálního odpočinku, které jsou pro ni velice důležité.

Ráda vaří

Meghan se nechala slyšet, že ráda vaří. To je jistě dobrá vlastnost pro lidi, kteří si chtějí udržovat zdravý životní styl. Má tak skvělý přehled o tom, z jakých ingrediencí si jídlo uvaří a jistě to jsou jen vybrané a kvalitní suroviny.

Víno s mírou

I  Meghan má ráda víno, jako většina lidí. Ale ona zná svoji míru, dá si jednou za čas deci červeného nebo doušek prosecca a dost. Alkohol v takto malé míře není na postavě ani trochu znát.

 

Nejčtenější články