Close search

Jak se změnily hvězdy telenovely Divoký anděl? Natalie Oreiro zpívá Rusku, z fešáka Iva je sešlý tatík

Teléfé International Zdroj: Teléfé International

No kdo by si ty dva nepamatoval! Nespoutaná bláznivá Milagros a pohledný boháč Ivo tvořili v telenovele Divoký anděl nesourodý, přesto osudový pár. Jak jsou na tom jejich herečtí představitelé Natalia Oreiro a Facundo Arana dnes?

My dva a čas

Začínalo to v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stál otec Manuel. Právě v tomto klášteře/sirotčinci žila osiřelá Milagros, které ale všichni přezdívali Cholito. Dívka se oblékala jako chlapec, milovala fotbal, byla divoká a hubatá, nicméně dobrosrdečná a všichni ji měli rádi. Diváci telenovely Divoký anděl se s Milagros seznámili ve chvíli, kdy jí bylo osmnáct a svůj klášterní domov tak musela opustit. I přes její prostořekost se jí podařilo získat práci služky u bohaté rodiny Di Carlových. Práci, která jí do života přinesla osudového fešáka Iva.

Divoký anděl patří k těm venezuelským devadesátkovým telenovelám, které jsme zbožňovali i my Češi. Vzpomínáme si, že cesta Milagros a Iva byla nelehká, že si Milagros na chvíli začala s Ivovým temným bratrem, bylo tam pár sokyní v lásce a bůh ví, co ještě. Nakonec to ale dobře dopadlo. Z hereckých hvězd seriálu Natalie Oreiro a Facunda Arany se staly ikony a na obrazovce se spolu setkali ještě několikrát. Jak jsou na tom dnes, po více než 20 letech?

Pěnice Natalia

Natalii Oreiro je dnes 41 let, má cenu Emmy, nominována byla i na Grammy. Dělá ambasadorku UNICEF, magazín Esquire ji zařadil na seznam nejvíce sexy žen planety a stále zpívá. Vzpomínáte na znělku z Divokého anděla? Kdyby náhodou ne, tady si osvěžte paměť:

?v=G6OYDUomYwI

Oreiro jede na stejné vlně dodnes. V roce 2018 na sebe znovu-upozornila, když nazpívala trojjazyčnou hymnu pro ostře sledované mistrovství světa ve fotbale, které proběhlo v Moskvě. Proto je píseň United By Love nejen v angličtině a španělštině, ale také v ruštině.

?v=s8d0-1dk8os

Otec Facundo

To Facundo Arana se drží hereckého korýtka, ačkoliv naposledy se ve filmu výrazněji ukázal v roce 2007. Od té doby natočil dva menší snímky, kde si střihl spíše vedlejší role, a také se mihnul v několika seriálech. Pro sníženou aktivitu má ale hned několik dobrých důvodů. Arana má totiž krásnou ženu a s ní kopu neméně krásných dětí. Rodině se snaží věnovat na maximum, ale je vidět, že šestačtyřicetiletého herce to poměrně zmáhá. I proto energii dobíjí sportem, surfováním, posilováním a turistikou. A i prošedivělý a vrásčitý vypadá pořád dobře! Přesvědčit se o tom můžete v galerii níže.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu