Close search

Jak se seznamují slavné osobnosti? Channing Tatum i další herci využívají speciální aplikaci

Instagram Zdroj: Instagram

Slavný americký herec a tanečník, Channing Tatum, se více jak rok po rozvodu rozloučil s dalším vztahem. Hvězda stříbrného plátna se nedávno rozešla s přítelkyní. A nyní herec údajně hledá novou lásku na seznamce. Ne však ledajaké. V hledání toho pravého partnera jsou mnozí miliardáři a slavné osobnosti schopni utratit nemalé množství peněz a času. Jak se ale seznamují a randí?

Na rozdíl od své bývalé manželky Jenny Dewan, se kterou se rozvedl v roce 2018, se Tatumovi zatím nepodařilo najít novou lásku a vytvořit si pevný vztah. Dewan je od rozvodu s Tatumem již s novým partnerem, se kterým nyní čeká potomka, ale její bývalý manžel se nyní bude muset znovu porozhlédnout po nové přítelkyni.

Aplikace pro členy

Americký herec se ale v oblasti lásky rozhodl spolehnout na moderní technologie a údajně se zaregistroval na uzavřené seznamovací aplikaci Raya. Tato online platforma funguje od roku 2015 a provozovatelé uvádějí, že se jedná o elitní seznamku, která je pouze pro úzký uzavřený kruh pečlivě vybraných členů.

I když je tato aplikace na trhu pouze několik let, už se stihla zapsat do povědomí veřejnosti jako seznamka pro celebrity a miliardáře. Údajně jejích služeb využívaly osobnosti jako Ben Affleck, Joe Jonas, Drew Barrymore, Amy Schumer, nebo Cara Delevigne.

Výběrové řízení

Jak ale tato elitní seznamka funguje? Podle zakladatelů Kevina Roose a Daniela Gendelmana musí mít žadatel něco extra, určitou jiskru, která ho dělá výjimečným a díky které se vyčleňuje z davu. Nesmírné bohatství ani tisíce sledujících na Instagramu údajně nejsou potřeba, Raya prý má za úkol propojovat zajímavé a nadšené lidi.

Je ale pravda, že některé informace mluví o opaku a tvrdí, že elitní status, dobré kontakty a bohatství jsou potřeba, aby se jedinec dostal mezi deset tisíc vyvolených, kteří nyní danou komunitu tvoří. Aplikace má dlouhou čekací listinu, kterou tvoří více jak sto tisíc uchazečů o členství, každého jedince ale musí schválit nezávislá porota, kterou údajně tvoří 500 nejrůznějších lidí z celého světa. Ti hledají mezi kandidáty zajímavého jedince, který je profesionálem ve svém oboru a má, podle jejich názoru, lidem v komunitě co nabídnout.

Přísná pravidla

Po přijetí už ale členství není nijak drahé, jelikož tvoří částku 7,99 dolarů měsíčně. Raya je ale podle zakladatelů aplikace velmi vybíravá na chování svých členů a například přísně zakazuje uživatelům posílat jakékoliv screenshoty, nebo fotografie uživatelů lidem mimo komunitu. Takže pokud na této aplikaci potkáte Chaninga Tatuma, rozhodně jeho fotografii nebudete moct poslat svým přátelům, jelikož aplikace podobnou činnost rozpozná a může vás zbavit členství.

Hledání pravého životního partnera je během na dlouhou trať a bohaté i vlivné osobnosti rozhodně také touží po tom mít vedle sebe milující osobu. Rozdíl je ale v tom, že mnozí z nich často hledají v uzavřené komunitě. A i když pro mnohé miliardáře není otázka peněz vůbec důležitá a jsou schopni do hledání investovat nemalé peníze a využívat i dalších elitních seznamek, které na rozdíl od aplikace například nabízejí osobní přístup, nikdy nedostanou garanci, že daný vztah vyjde a že se jim s profesionální pomocí podaří vytvořit a udržet vztah.

PODÍVEJTE SE, JAK SE SEZNAMUJÍ MILIARDÁŘI A SLAVNÉ OSOBNOSTI:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu