Close search

Jak se po dvaceti letech změnila představitelka populární Esmeraldy

csfd.cz Zdroj: csfd.cz

Od dětství snila o tom, že bude herečkou, dnes patří v Mexiku mezi ty nejpopulárnější, a to hlavně díky telenovele Esmeralda. Tento seriál se u nás setkal s nevídaným úspěchem. Když běžel v televizi, v ulicích bylo prázdno. Téměř všichni příběh slepé Esmeraldy a José Armanda sledovali. Jak se po dvaceti letech změnila krásná Letícia Calderon?

Hrála silné ženy

Leticia Calderón se narodila 15.7.1968 v Mexiku. Vyrůstala v katolické rodině spolu se svými třemi bratry. Poprvé stála před kamerou v osmi letech a zahrála si v mnoha telenovelách. Většina jejích postav jsou silné, temperamentní ženy, které si stojí za svým a hájí svá práva.

Role Esmeraldy

Od narození slepá, nevinná a něžná Esmeralda z nich byla tou “nejslabší”. Zahrála si zde po boku charismatického Fernanda Colungy (José Armando). O postavě Esmeraldy řekla, že ji otevřela dveře do světa. Nejdůležitější věcí na herectví je podle ní schopnost být někým jiným. V jejích postavách je hodně z Leticie a jejich prostřednictvím zase ona poznává samu sebe. Každá role ji prý něco přinesla, zejména pak lásku publika.

Rodinný život

Od listopadu 1997, od začátku natáčení Esmeraldy, do konce února 1999 byla provdaná za dentistu Marco Lopeze, se kterým se ale ještě během natáčení rozvedla. Od března 2003 žila s advokátem Juanem Colladou, se kterým má dva syny, Luciana a Carla. Když nepracuje, tak prý ráda spí, vaří a setkává se s přáteli. Naplno se věnuje svým dvěma synům.

Šik žena i po padesátce

Letícia vystřídala řadů různých image, dokonce z ní byla jednu dobu krátkovlasá platinová blondýnka. Nejvíce jí však sluší její přirozená hnědá barva vlasů, která podtrhne její uhrančivé smaragdově zelené oči.

I když jí táhne na jednapadesát, je to stále sexy žena, která neztratila nic ze svých půvabů. Letícia je navíc dodnes ve své domovině zbožňovanou a uznávanou herečkou, i když už se herectví aktivně příliš nevěnuje.

 

Nejčtenější články