Close search

Inspirativní příběh modelky Alice. Kvůli zdraví uprchla z mrazivého Ruska na Bali

Instagram Zdroj: Instagram

Mladá Ruska potřebovala restart svého života. Odjela proto na dovolenou na Bali. Neuběhl ani rok a odstěhovala se tam natrvalo. Díky sympatické Alici Deren bohémského vzhledu si rozhodně toto místo napíšete na seznam míst pro úžasnou dovolenou.

Pokud lidé milují cestování, je několik možností, jak prozkoumat danou destinaci. Všichni známe klasické cestovatelské průvodce. Konzervativci jsou zastánci průvodců, pro další je to zastaralá metoda. Moderní lidé dávají přednost novodobým technologiím.

Co si budeme povídat, Instagram je pro cestování jako dělaný. Stačí si zvolit cílovou destinaci a hledat. Bohužel je tam však hodně fotek podobných, protože turisté chodí na stejná místa. Lepší je proto najít si konkrétního člověka, který v dané oblasti alespoň pár let žije, a pak projít jeho sociální síť.

Jak objevovat nová místa?

Lidé, kteří na Bali žijí, vás dovedou na kouzelná místa, na která jen tak nenarazíte. Jednou takovou zajímavou osobností je Alice Deren. Mladá Ruska se narodila 24. června 1998 v Petrohradu, ale nyní tráví čas na Bali. Její Instagram, kam ve fotografiích svůj život na Bali zaznamenává, sleduje skoro půl milionu lidí.

Jak se Alice dostala na Bali?

Půvabnou jednadvacetiletou modelku její život vnitřně nenaplňoval. Začalo se jí zhoršovat zdraví a sama vyhodnotila, že musí udělat ve svém životě změnu.

Ve velkém městě někdy není dostatek prostoru na prozkoumávání své osobnosti. Všichni ve spěchu dělají, co považují za důležité, ač to důležité vůbec být nemusí. Lidé zapomínají na sebe. To nebylo nic pro Rusku, která o sobě napsala: „Baterie je u konce.“

Uprostřed ledna 2018 se jednoho rána probudila a měla v hlavě pouze jednu myšlenku. „Jsem unavená.“ Po tomto uvědomění se zaměřovala pouze na realizaci své cesty na Bali. Do této doby si ani nedokázala představit, že by tam jela a ani to, jak je toto magické místo kouzelné.

Láska na první pohled

„Bali, láska na první pohled,“ napsala na svůj Instagram Alice. Bali ji dostalo natolik, že na začátku března, když měla odletět zpět do Moskvy, nenasedla do letadla. Zariskovala a rozhodla se svůj pobyt prodloužit. Nakonec se musela do Ruska vrátit, ale nevydržela tam dlouho. Do Indonésie vyrazila znovu. Během roku navštívila další destinace jako Thajsko nebo Vietnam. A od jara roku 2019 na Bali žije trvale.

„Myslím, že jsem tohle místo hledala celý svůj život. A našla,“ napsala na svém Instagramu Alice.

Alice Deren má tvář jako anděl a rozhodně zajímavý styl oblékání. Na první pohled si tuto energickou mladou ženu oblíbíte.

NAHLÉDNĚTE DO FOTOGALERIE:

 

Nejčtenější články