Close search

Jak žije Nina Dobrev z Upířích deníků? Je to "drzá holka", která vybírá miliony na charitu

Instagram.com/nina Zdroj: Instagram.com/nina

Sympatická Elena, drzá Katherine, životní láska Stefana a nesmírné pokušení Damona. Ohlédnutí za úspěšným seriálem Upíří deníky a milionový Instagram energické herečky Niny Dobrev, který přes drzé příspěvky skrývá dobročinnost.

Bulharská herečka (*9. ledna 1989), vlastním jménem Nikolina Konstantinova Dobreva, kterou můžete milovat nebo nenávidět – ale nic mezi tím.

Nina a Upíří deníky

Je krásná, mluví plynule bulharsky, anglicky a francouzsky, v mládí se věnovala baletu. Studovala sociologii na Ryerson Univeristy v Torontu, tu kvůli herectví ale nedokončila. Má za sebou celou škálu hereckých rolí, i v jejích 31 letech ji ale diváci u nás znají především z amerického seriálu Upíří deníky. Tam ztvárnila primárně roli Eleny, poté své dvojnice Katherine. Elena byla hodná holka, která chodila s oběma bratry Salvatorovými. Postupně, samozřejmě. Katherine ta zlá, vypočítavá, vyzývavá mrcha.

Obrovským tahákem seriálu bylo, že Nina začala ve skutečném životě v roce 2011 chodit s představitelem jednoho z bratrů – s Ianem Somerhalderem. Ten byl, a stále je, absolutním miláčkem dámského publika. Po rozchodu se proslýchalo, že se dvojice nemůže vystát a nevydrží spolu na place. Poté, co si Ian prodloužil smlouvu na natáčení o několik dalších let, Nina po konci 6. série ze seriálu odešla. Vrátila se až v posledním díle na pár minut.

Láska bez happyendu

V roce 2014 vyhráli Nina s Ianem cenu People`s Choice Award za oblíbenou chemii mezi herci na televizní obrazovce. Ačkoliv spolu v tu dobu již rok netvořili pár, pronesli řeč, která se stala na internetu okamžitě virální. Ian v přímém přenosu ironicky prohlásil, že když se ve skutečném životě s Ninou v roce 2013 rozešli, nebylo vůbec vlastně divné, že postavy Eleny a Daemona spolu chodily v seriálu dále, přičemž za mikrofonem následoval otrávený pohled obou.

Nutno říct, že v této legraci bylo trochu pravdy. V době, kdy se dvojice rozešla, byla postava Eleny a Daemona na vrcholu zamilovanosti a skýtala mnoho intimních scén. Bohužel je v epizodách dost vidět, čím si v osobním životě Nina s Ianem procházeli, ačkoliv se to režisér snažil zakrýt, jak nejlépe uměl.

Drzý, energický a svůj – to je Instagram Niny

Od dob Upířích deníků již uplynulo několik let. Mezitím si Nina vybudovala silnou fanouškovou základnu a na Instagramu ji sleduje téměř dvacet milionů diváku. Na Twitteru pak přes sedm milionů. Je ambasadorem značky Dior, kterou hrdě na sociálních sítích propaguje.

Na rozdíl od jiných zahraničních celebrit u ní nenajdete vystylizované fotografie ze společenských akcií. Spíše naopak. Její Instagram je plný náhodných momentek, které ukazují, že Nina je živel s bulharskou krví. Chcete-li zabřednout pod pokličku filmovému natáčení, nádherným šatům od známých návrhářů, drzému humoru a mnohdy šíleným výrazům na fotkách – jste zde správně.

Nina Dobrev a charita

Ne nadarmo si Ninu vybírají firmy pro exkluzivní spolupráce, v zahraničí je obsazovanou herečku, byť do menších rolí. V současné chvíli točí například indickou komedii Sick Girl Movie s režisérkou Jennifer Cram. V českých médiích se o ní ale moc nemluví. Přes to je Nina absolutní módní ikonou s vytříbeným vkusem. Pro neotřelou krásu a perfektní postavu je často na titulních stránkách časopisů nebo předvádí modely známých návrhářů. V poslední době například model od Brock Collection na Vanity Fair Oscar Party.

Nelze opomenout její podporu dobročinné činnosti. Často totiž nabádá lidi, aby se zapojili. V prosinci loňského roku věnovala například přes 200 tisíc korun na vzdělání dětí v Keni prostřednictvím @WEmovement. Již během natáčení Upířích deníků odcestovala se svými pěti kolegy, aby v Keni mohla založit školu pro malé děti. Na jejich sociálních sítích tak můžete často vidět fotky tohoto typu.

A vyhrává… Ian!

Ačkoliv Nina točí neustále, nutno říct, že úspěch v Upířích denících pravděpodobně nikdy nepřekoná a Elena bude její životní postavou. Přispívá tomu i fakt, že v hlavních rolích kasovních trháků jsme ji neviděli a zřejmě dlouho neuvidíme. V médiích se o ní psalo hlavně ve spojitosti s Ianem a jejich vztahem, včetně následného rozchodu. To je žádané téma i dnes – i po sedmi letech fanoušci volají po tom, aby se dali dohromady a pod každou fotkou Niny se o tom rozvíjí debata. Na Jennifer s Bradem ještě nemají, ale našlápnuto mají slušně.

Ianova herecká kariéra na tom není o moc lépe. Kromě Upířích deníků a role Boone v seriálu Ztraceni nikde extra nezazářil, ale nutno říct, že ho bezmezně milují ženy po celém světě. Krása se mu ovšem upřít nedá, i proto procestoval celý svět a předváděl pro Calvina Kleina, American Eagle Outfitters, Versace, Guess či Dolce & Gabbana.

Je již ženatý, a to se známou herečkou Nikki Reed. Mají dceru Bodhi Soleil. Nikki si vzal již po pár měsících od seznámení, čemuž se nikdo nedivil, neboť jedním z důvodů rozchodu s Ninou měla být její touha věnovat se více herecké kariéře. Nutno říct, že nikdy vlastně žádné hollywoodské kariéry nedosáhla a žádné velké nabídky k ní nepřicházejí. To si Nina pravděpodobně uvědomuje, neboť dost často na Instagramu sdílí vzpomínky z natáčení Upířích deníků, s poznámkami, že "jako by to bylo včera."

NA NEJLEPŠÍ PŘÍSPĚVKY DRZÉ NINY SE PODÍVEJTE DO GALERIE:

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu