Close search

Jak bydlí Meryl Streep? Prodává luxusní byt s výhledem na sochu Svobody

Sotheby’s International Realty Zdroj: Sotheby’s International Realty

Americká herečka Meryl Streep se rozhodla nabídnout k prodeji svůj newyorský penthouse. Luxusní nemovitost, která se nachází na Manhattanu, nabízí výhled na řeku Hudson, sochu Svobody a Empire State Building. Sídlo naplněné luxusem nabízí s velkou slevou za 411 milionů korun. 

Pokud patříte mezi skalní fanoušky Meryl Streep a můžete si dovolit koupi luxusního penthousu v New Yorku, pak máte jedinečnou možnost pořídit si nemovitost, kterou tato hollywoodská hvězda prodává.

Streep se rozhodla vystavit k prodeji penthouse, který se nachází v newyorské čtvrti Manhattan. Její nemovitost zabírá celé jedno podlaží a novému majiteli nabídne jedinečnou terasu, která vede po celém obvodu domu.

Tato výjimečná nemovitost má samozřejmě i odpovídající cenu. Streep požaduje za svůj penthouse 18,3 milionu dolarů (411 milionů korun). Zajímavé ale je, že tato cena je po sérii předchozích slev.

Herečka se totiž své sídlo snaží prodat od srpna loňského roku, kdy za ně původně požadovala 24,6 milionů dolarů (554 milionu korun). Později cenu snížila na 19,75 milionu dolarů (444 milionu korun). Avšak ani po této slevě se jí penthouse nepodařilo prodat. Sama však tuto nemovitost pořídila v roce 2015 za 8 milionů dolarů (180 milionů korun).

Penthouse nabídne novému majiteli soukromí v jednom z největších měst na světě. Má totiž soukromý výtah, který vede do speciální chodby přímo pro majitele. Budova, ve které se sídlo nachází, má i vlastní fitness i zahradu.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA LUXUSNÍ SÍDLO, VE KTERÉM ŽILA HEREČKA MERYL STREEP.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu