Close search

Austrálie řeší záhadu jachty Nicole Kidman. Luxus na vodě je nyní na prodej

Zdroj:

Superjachta s názvem Hokulani, která údajně patřila celosvětově známé herečce Nicole Kidman, je na prodej. Honosné plavidlo se proslavilo díky své neobvyklé barvě champagne a novému majiteli nabídne možnost užívat si na moři luxusní dovolenou.

Nicole Kidman lze považovat za nejslavnější australskou herečku. Žena, která si zahrála ve filmech jako Hodiny, Moulin Rouge nebo v televizním seriálu Sedmilhářky se proslavila po celém světě. Narodila se ale na Havaji a rodiče jí tehdy dali místní jméno Hokulani - tedy stejné, jaké má jachta. I když Kidman nikdy oficiálně nepřiznala, že by loď vlastnila, server Independent v roce 2008 uvedl informaci, že Kidman jachtu zanechala v Sydney, když se odtud tehdy odstěhovala.

Luxus si může dovolit

Pro Austrálii je vlastnictví jachty záhadou. Společnost Imperial, která se o jachtu poslední roky starala a nyní ji prodává, hereččino vlastnictví nepotvrdila a nechce uvést ani požadovanou cenu za plavidlo. Jmění Nicole Kidman se odhaduje na 259 milionů dolarů (5,8 miliardy korun), což ji řadí mezi 200 nejbohatších lidí Austrálie, takže podobnou loď by si určitě mohla dovolit.

Vítejte na Hokulani!

Loď Hokulani, která měří 45,7 metrů, se proslavila díky své neobvyklé barvě champagne. I když je jí více než deset let, údajně je v perfektním stavu a novému majiteli nabídne skutečně luxusně vybavené prostory. Jachta má osm ložnic, z toho dvě přepychové VIP kabiny a jednu hlavní ložnici, kterou využívají majitelé. Ta má dokonce vlastní studovnu, velký šatník i balkón.

Nechybí ani domácí kino

Každá ložnice má vlastní koupelnu a pro návštěvy i majitele je k dispozici několik obývacích místností, které jim umožní dobře se bavit. Jachta má také vlastní garáž pro vodní skútry, pokud by se hosté nudili a chtěli by si užít trochu sportování. Samozřejmostí jsou i plochy vyhraněné pro opalování a večer mohou majitelé dle libosti sledovat filmy ve vlastním domácím kině, které se na lodi také nachází.

PODÍVEJTE SE NA LUXUSNÍ JACHTU DO FOTOGALERIE.

Nejčtenější články