Close search

Internetový maraton s královskou rodinou. Co všechno jsou na sebe schopni prozradit?

Instagram Zdroj: Instagram

Britská královská rodina se v posledních jarních týdnech velice činí. Je sice logické, že v tak velké rodině se neustále děje něco nového, ale pro příznivce může být těžké udržet s nimi krok. Podívejte, co všechno na sebe královská rodina v poslední době na internetu prozradila.

Zdá se, že se nechtějí ani na chvíli zastavit, a neustále komunikují prostřednictvím sociálních sítí nebo médií se svými příznivci. Členové královské rodiny mají velmi nabitý program. Ročně se účastní stovek charitativních a kulturních akcí, díky kterým si udržují přízeň společnosti. 

Všechny tyto akce také pečlivě dokumentují pomocí fotografů a svých PR týmů, kteří mají na starost komunikaci s veřejností. 

Nový Instagram

Prince Harry a Meghan Markle se čím dále tím více oddělují od královské rodiny a zaběhnutých tradic. Tento týden v úterý si založili svůj oddělený instagramový účet, který ihned na internetu slavil velký úspěch. Během 5 hodin a 45 minut nasbíral svůj první milion sledujících, čímž dokonce pokořil rekord.

Velké stěhování

Vévodové ze Sussexu se odstěhovali do Frogmore Cottage, které je součástí areálu hradu Windsor. Překvapující oznámení, které veřejnost informovalo o jejich stěhování se objevilo již před nějakým časem. Později se začaly šířit informace o tom, že Meghan nevychází s vévodkyní Kate a proto chce žít odděleně. 

Kde bude Meghan rodit

Meghan poruší tradici a nebude svého prvního potomka rodit v Londýně  v nemocnici Lindo Wing, kde probíhaly všechny tři porody vévodkyně Kate. Vzhledem k jejich stěhování do Frogmore Cottage bude Meghan rodit v nemocnici, která se nachází blíže k jejich sídlu. 

>

Změny v šatníku Kate

Ani vévodkyně Kate Middleton nezůstává pozadu s novinkami, které sděluje veřejnosti. Vévodkyně, jejíž styl oblékání sledují a kopírují ženy po celém světě, se po mnoha letech rozhodla k odvážnému kroku a změnila stylistku. Ženou, která má nyní na starosti její šatník, je Virginia Chadwyck-Healey. Stylistka je dlouholetou kamarádkou Kate a Williama a zároveň jejich bývalou spolužačkou. 

Fotografie z Botswany

Princ Harry a Meghan Markle zveřejnili pomocí svého nového instagramového účtu fotografie Botswany z roku 2017. Tyto fotky z jejich první společné cesty se dříve ještě nikde neobjevily a ukazují, jak princ Harry a Meghan Markle například nasazují satelitní obojek slonovi, aby byl pod dohledem u ochránců přírody. 

Žádné klenoty pro Meghan

Ne všechny informace vždy pocházejí z oficiálních zdrojů a některé by královská rodina možná nejraději ani nezveřejňovala. Z Kensingtonského paláce totiž nedávno unikly informace, že královna Alžběta II. zakázala Meghan přístup k jakýmkoli královským klenotům, které patřily do kolekce princezny Diany. Královna tak údajně reagovala na nevybíravé chování prince Harryho, který měl pro Meghan od královské rodiny důrazně vyžadovat zapůjčení korunky, kterou si Markle vybrala.

Nejčtenější články