Close search

I doma nám to může slušet!

Pixabay Zdroj: Pixabay

Době homeofficové snad na nějaký čas odzvonilo. Místo tepláků jsme si nasadily kostýmky, z botníku vytáhly lodičky a vydaly se v plné síle do víru kanceláří. Změna to byla příjemná, to ano, ale co si budeme povídat, není nad to se občas zachumlat do měkoučké mikiny a pohodlných tepláků. Stýská se vám po nich tak jako nám? V tom případě na nic nečekejte a vyberte si komfortní outfit na doma, na cvičení nebo klidně do práce podle nejnovějších podzimních trendů tohoto roku!

Na domácí válení

Není nic lepšího, než přijít z práce domů a vklouznout do pohodlné mikiny a příjemných tepláků či legín, které nikde nestahují ani netlačí. To, že jsme doma ale nemusí hned nutně znamenat, že nemůžeme vypadat k světu. Místo sto let starého vytahaného trička a děravých legín sáhněte po něčem stylovém. Nudnou černou a šedou může vystřídat široká paleta pastelových barev a zázrak je na světě! 

Na procházku parkem i městskými uličkami

Pohodlná móda už dnes není jen na doma, v teplákovce totiž klidně můžete vyrazit na odpolední procházku po panoramatech města nebo si sednout na šálek dobré kávy s kamarádkou. V padnoucím kompletu se vám bude také dobře nakupovat či vyzvedávat děti ze školky a školy. K trendům tohoto podzimu jednoznačně patří mikinové šaty, ve kterých se budete cítit příjemně a žensky zároveň.


    

Ve sportovním módu 

Historie teplákových souprav sahá opravdu daleko. Na popularitě získaly ve 20. letech 20. století hlavně díky rostoucímu zájmu společnosti o různé sporty i zdravý životní styl a také díky olympijským hrám, na kterých je slavní atleti pravidelně nosili. I o sto let později však tvoří nedílnou součást naší výbavy a staly se významným trendem zejména v posledních dvou letech, kdy jsme je ze sebe kvůli epidemiologické situaci v podstatě nesundávali. Dnes se dají teplákové soupravy kombinovat i s lodičkami, kabátem či výraznými doplňky. Fantazii se meze nekladou...Šik do práce

Z běžeckých drah se tepláky dostaly poprvé do ulic v polovině 70. let. Jejich boom souvisel s rozmachem hip hopové a taneční subkultury. Za tu dobu ale uběhlo pár dekád a pohodlná móda se propašovala téměř do všech šatníků. Pokud si troufnete obléct teplákovku do práce, možná budou někteří kolegové nevěřícně kroutit hlavou. Vsaďte proto spíše na decentnější a stále komfortní variantu – overal!


Nová kolekce i kousky za bezkonkurenční ceny

Vysněné modely do školy, práce či na doma pořídíte až v 40% slevě v prodejnách Sam 73 nebo na e-shopu www.sam73.cz s dopravou zdarma od 599 korun. Hervis Sports nyní pro změnu nabízí dodatečnou slevu 20 % na celý nákup. Máte tak skvělou možnost doplnit svůj stávající šatník krásnými novými kousky za bezkonkurenční ceny!

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu