Close search

Hvězdy ze Hry o trůny opět spolu v novém filmu: Zahrají si v marvelovce

HBO Zdroj: HBO

Seriál Hra o trůny se stal jedním z nejúspěšnějších počinů v televizní historii a získal si přízeň milionů fanoušků po celém světě. I když je příběh oblíbených postav definitivně ukončen, herci Kit Harington a Richard Madden, kteří si zahráli výrazné postavy Jona Sněha a Robba Starka, se opět setkají. Nyní ale na filmovém plátně.

Mladí herci a seriáloví bratři Kit Harington a Richard Madden se mohou těšit na další společnou práci a fanoušci zase na jejich profesionální výkony. Na akci Disney's D23 Expo bylo totiž oznámeno, že tyto dvě hvězdy seriálu Hra o trůny si zase zahrají bok po boku. Oba herci se objeví v nově připravovaném superhrdinském snímku ze světa Marvelovského filmového vesmíru, The Eternals.

Madden ani Harington nebudou ale zdaleka jedinými hvězdami chystaného filmu, i když jejich setkání na plátně zcela pochopitelně uchvátilo příznivce seriálu Hry o trůny. Doplní je hvězdy jako Angelina Jolie, Gemma Chan nebo Salma Hayek.

O čem novinka bude?

Nový snímek The Eternals spatří světlo světa 6. listopadu 2020. Bude pojednávat o skupině nesmrtelných hrdinů s obrovskou mocí, zvanou právě Eternals. Tito hrdinové se budou muset postavit zloduchům zvaným Deviants. Harington si zahraje postavu Davida Whitmana, který se stane bojovníkem Black Knight (v doslovném překladu Černý rytíř).

To je možná pro Haringtona už trochu symbolické, protože v seriálu Hra o trůny ztvárnil velitele Noční hlídky, kteří hlídají Velkou zeď a jsou oděni zcela v černém.

PODÍVEJTE SE DO GALERIE NA HERCE Z HRY O TRŮNY, KTEŘÍ UCHVÁTILI SVĚT.

Nejčtenější články

Zavří­t reklamu