Close search

Hvězda seriálu Přátelé prodává sídlo v oblacích. Je nejdražší v Los Angeles

Zdroj:

Americký herec Matthew Perry, kterého proslavil seriál Přátelé, prodává luxusní penthouse v Los Angeles. Za byt, který prošel nákladnou přestavbou, požaduje 35 milionů dolarů, tedy téměř 790 milionů korun. Podle amerických médií jde o momentálně nejdražší nemovitost ke koupi na zdejším realitním trhu.

Matthew Perry dlouhé roky bavil miliony fanoušků po celém světě jako bláznivý Chandler Bing v televizním seriálu Přátelé, který díky svému diváckému úspěchu lámal rekordy. Zajímavé je, že herec svůj luxusní penthouse koupil teprve v roce 2017 za 20 milionů dolarů (450 milionů korun) a od té doby ho neustále renovoval za pomoci designéra a architekta Scotta Joyce.

Sídlo v oblacích

Luxusní Penthouse 40 nese název "Mansion in the Sky" (Sídlo v oblacích) a nachází se v samém srdci amerického Los Angeles. Podle informací časopisu Forbes se jedná o nejdražší nemovitost, kterou lze nyní v tomto městě pořídit. Sídlo je situováno ve 40. patře exkluzivního obytného domu a jeho majitel má k dispozici více než 860 metrů čtverečních.

Nový majitel se může těšit na čtyři ložnice, osm koupelen a čtyři terasy, které nabízejí neuvěřitelný výhled na slavné město plné filmových hvězd. Mezi další vymoženosti této nemovitosti patří vlastní domácí kino a obrovský krb. Luxusní obytný dům také nabídne novému majiteli možnost využívat místní bazén, soukromé kino, spa, posilovnu, restauraci a dokonce několik zahrad.

PODÍVEJTE SE V GALERII NA LUXUSNÍ SÍDLO, KTERÉ PRODÁVÁ HVĚZDA SERIÁLU PŘÁTELÉ:

Nejčtenější články